Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Prawie cztery miesiące po premierze 365 dni: Tego dnia Netflix wypuścił kolejną część erotycznego serialu opartego na powieści Blanki Lipińskiej – Jeszcze 365 dni. Polscy i zagraniczni widzowie nie otrząsnęli się po ostatnim pokazie, a twórcy już serwują nam kolejną porcję soft porno w formie klipu lub reklamy.

Krótki odstęp czasu między premierą drugiej i trzeciej części filmowej adaptacji popularnej powieści erotycznej Blanki Lipińskiej nie powinien dziwić, ponieważ trzecia część zdaje się składać z niemal tych samych scen, co jej poprzednik. Ponownie długie sceny seksu rozgrywają się w znajomych miejscach, a bohaterowie poruszają się między quasi-luksusowymi, stylowymi i pozbawionymi charakteru apartamentami i klubami, od czasu do czasu osadzonymi na tle śródziemnomorskiego krajobrazu. Trudno oprzeć się wrażeniu, że twórcy właśnie nakręcili trzeci, dokładnie ten sam film. Następne 365 dni to prawie dwugodzinny klip erotyczny lub reklama, której nie trzeba ciąć: drogi alkohol / wakacje za granicą / mieszkanie nad morzem, przerywane co jakiś czas banalnymi dialogami i niesfermentowanym, trudnym do strawienia humorem.

Blanka Lipińska na premierze filmu Kolejne 365 dni w Nowym Jorku. jak ona wygląda

Na początku kwietnia miała miejsce premiera drugiej części 365: Ten dzień. Oczywiście o wydarzeniu rozpisywały się media, a na premierze pojawili się fotoreporterzy. Niestety, co ciekawe, Blanka nie uzyskała najwyższej oceny za wygląd. Gwiazda zdecydowała się na niezwykle elegancki strój, związane włosy i pozostawiający wiele do życzenia makijaż.

Pozostało 365 dni – trzecia część serii

Nominowany do sześciu Złotych Malin za pierwszą część filmu w serialu erotycznym oraz «nagrodę» w kategorii Najgorszy Scenariusz i statuetka dla Tomasza Klimali za 365 dni ani reżyserzy Barbara Białowąs i Tomasz Mandes, ani Blanka Lipińska nie przestali pracować nad filmowymi adaptacjami.

Autor powiedział nawet, że taki wyczyn był „wielkim wyczynem”.

Ogromne zainteresowanie filmem w serwisie Netflix było z pewnością sukcesem. Produkcja 365 dni osiągnęła coś, czego nie osiągnął żaden inny film w bibliotece streamingowego giganta. 10 czerwca zadebiutował jako numer jeden na liście World Top 10 i pozostał tam przez cztery dni. Pozycję lidera straciła zaledwie na cztery dni, by 17 czerwca odzyskać pozycję lidera. 365 dni dwukrotnie znalazło się na szczycie najczęściej oglądanych filmów w serwisie Netflix! Żaden inny film nie był wówczas w stanie osiągnąć tak spektakularnych wyników.

Następne 365 dni – podsumowanie

Powinno być źle i jest. Prosty. Jeśli poprzednie dwa filmy drapały dno, Następne 365 dni udowadnia, że ​​można zejść jeszcze głębiej. Sceny łóżkowe, jedyna (choć niewielka) zaleta serialu, tym razem układają się zgodnie ze scenariuszem, a czasami słuchanie muzyki jest nawet przyjemniejsze niż oglądanie niezdarnych, chaotycznych wykrzywień postaci. Niezręczność 10.

Możesz obejrzeć film na Netflix

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad