Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Bukiety ślubne ze słoneczników i róż

Aranżacje w postaci żywych kwiatów stanowią wyjątkowe tło dla ceremonii ślubnej i wesela. Oprócz pięknej dekoracji, która znajdzie się na stołach, w pokoju, kościele 💒 czy biurze, dużą wagę przywiązuje się również do bukietu ślubnego. Zazwyczaj przy organizacji swojego wielkiego dnia przyszłe Panny Młode korzystają z tysięcy internetowych inspiracji, czy to Instagrama czy Pinteresta, a także setek zdjęć w magazynach branżowych, aby ich bukiet ślubny wyglądał idealnie i niepowtarzalnie 😍.

Liczba kwiatów w bukiecie ślubnym jest indywidualna dla każdej Panny Młodej i zależy od wielu czynników. Przede wszystkim z jakich kwiatów będzie się składał bukiet, ile przyszła panna młoda chce przeznaczyć na bukiet i jakiej wielkości będzie kompozycja 💐. Liczba kwiatów w bukiecie często zależy również od rodzaju bukietu ślubnego (czy to kwiatowy, pomanderowy czy wodospadowy).

Kwiaty na Bukiet Ślubny – Eustoma

To kolejny kwiat często używany w bukietach w stylu rustykalnym. 🌿 Eustoma jest do kupienia przez cały rok. Najczęściej występuje w kolorze białym lub biało-zielonym. Można również znaleźć eustomy w jasnych lub intensywnych kolorach różu lub delikatnego fioletu.

💡 Zobacz też: Eustoma idealna do bukietu ślubnego? Sprawdź jakie są kolory i kiedy eustoma zakwitnie.

Ślub i wesele z motywem słonecznika

Chociaż nie kojarzą się one tak ze ślubami jak tradycyjne róże i nie są pierwszymi kwiatami, które przychodzą na myśl, gdy myśli się o bukietach ślubnych, idealnie nadają się do roli . Ich dużą zaletą jest to, że są dość łatwe do zdobycia i nie odstraszają wysoką ceną. Często odwiedzają domowe rabaty, dominują nad innymi kwiatami i urzekają imponującymi rozmiarami. Słoneczniki doskonale współgrają z różnymi kolorami i pięknie podkreślają biel sukni ślubnej.

Świetnie prezentują się samodzielnie, jak również z dowolnymi naturalnymi elementami, takimi jak uprawy czy ogród i polne kwiaty. Naturalny i jasny kolor tej rośliny oraz jej niepowtarzalny wygląd to dość mocny akcent, który posłuży jako osobny motyw przewodni całej uroczystości. Słoneczniki można wykorzystać do dekoracji kościoła lub stołu weselnego, a także wpleść je w przedmioty takie jak zaproszenia, a nawet tort. Będą dobrze wyglądać w wielu wersjach. Zarówno jako dodatek do bukietu mieszanego, jak i subtelny akcent kolorystyczny. A także w roli głównej z lekkim akcentem innych kwiatów. Zobacz, jak niesamowicie może wyglądać słonecznikowy bukiet ślubny.

  • Ułóż wszystkie słoneczniki oraz inne kwiaty i rośliny, tak aby bukiet słoneczników wiedział, które łodygi mają się wydłużyć, i użyj kawałków drutu z kwiatów, aby przewlec je przez kwiaty są opakowane
  • Zacznij od słoneczników na środku bukietu ślubnego i dodaj je wokół nich
  • Nie musisz znać się na technice, jeśli chodzi o lokalizacje i numery, ale będzie wyglądać świetnie, jeśli Bukiet słoneczników ma kilka symetrycznych elementów
  • Eksperymentuj z wysoką zielenią i polnymi kwiatami, aby wyróżnić słoneczniki
  • Jeśli nie masz pewności, jak wiązać kwiaty, przeczytaj Podstawowe zasady układania kwiatów, aby uzyskać wskazówki

Bukiet ślubny z piór

Wybierając bukiet ślubny możesz również wybrać oryginalny i zaskakujący dodatek ac zwracać uwagę. Od 2021 roku będą to pióra. Jest to niewątpliwie odważny projekt, który dodaje bukietowi pazurów. Strusie pióra stają się coraz bardziej egzotyczne i ekstrawaganckie. Mniejsze pióra bażanta zapewniają naturalny i delikatny efekt. Jedno jest pewne, bukiet ślubny z piórami to zdecydowanie propozycja dla panien młodych, które chcą się wyróżniać.

Źródło zdjęcia: Pinterest.com

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad