Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Co jest najbardziej wirusowe na YouTube?

Koty to mali odkrywcy. Ich pierwotne instynkty są często trudne do kontrolowania. Nie ma znaczenia, czy Twój kot jest żądny przygód, mieszka głównie na kanapie, jest zwariowanym kociakiem czy dostojnym seniorem, jako odpowiedzialny właściciel kota powinieneś dbać o jego zdrowie.

Niestety dobra karma i dobra zabawa to nie wszystko. Regularne wizyty u weterynarza zapewnią odpowiednią kontrolę stanu zdrowia Twojego zwierzaka i pozwolą wcześnie wykryć problemy. Każdy kot powinien być regularnie szczepiony, badany pod kątem nosicieli chorób zakaźnych takich jak FIV czy FeLV, odrobaczony i zabezpieczony przed pasożytami zewnętrznymi.

Zaawansowane złośliwe oprogramowanie wykorzystujące Facebooka i YouTube

Złośliwe oprogramowanie o nazwie „Astaroth” zostało niedawno przeanalizowane i szczegółowo opisane przez autora Morphus Labs, Renato Marinho. W tym przypadku malware działa jak złodziej informacji i ma na celu przesyłanie danych z komputerów użytkowników na kontrolowane przez cyberprzestępców serwery C2.

Innowacyjnym zastosowaniem Facebooka i YouTube jest umieszczanie i aktualizowanie zaszyfrowanej listy serwerów C2 na profilach kontrolowanych przez atakujących. Złośliwe oprogramowanie przechwytuje informacje z sieci społecznościowych, odszyfrowuje je i łączy się z adresami serwerów. Strategia ta umożliwia przede wszystkim ukrycie listy złośliwych adresów IP związanych z kampanią szkodliwego oprogramowania, ponieważ lista ta nie jest zawarta w kodzie wirusa. Ponadto możesz stale aktualizować listę o nowe pozycje i obracać adresy, aby utrudnić ich wykrycie.

Czynniki rankingowe YouTube stale się zmieniają.

Coś, co wcześniej było ważne, teraz może nie mieć znaczenia. Kiedyś liczyła się liczba wyświetleń filmu, teraz nie ma to znaczenia. Teraz nadszedł czas, aby obejrzeć film, który ma znaczenie.

Dzieje się tak dlatego, że na przykład 20% użytkowników przestaje oglądać film w mniej niż 10 sekund po jego rozpoczęciu. Nie chodzi o same wyświetlenia, tylko o to, czy film jest ciekawy i czy zatrzyma użytkownika na dłużej. Z drugiej strony dokładność to czynnik, który liczy się niemal od samego początku istnienia portalu i nie zmienił się do dziś.

  • Może zawierać do 100 znaków.
  • Sprawienie, by użytkownik chciał kliknąć, powinno być interesujące.
  • Wstaw słowa kluczowe uwzględniające specyfikę treści w serwisie. Używaj słów kluczowych z długim ogonem. Do analizy słów kluczowych z długim ogonem najlepiej jest użyć internetowego narzędzia AnswerThePublic (https://answerthepublic.com/).
  • Jeśli film jest częścią serii, proszę zaznaczyć to w tytule filmu.
  • Obserwuj reakcję użytkowników na tytuły i w razie potrzeby dostosuj je.
  • Jeśli nazwa wymaga nazwy znacznika, umieść ją na końcu nazwy.
  • Tworząc nagłówek, trzymaj się zasady – bądź krótki, zwięzły i na temat.
  • Tytuły powinny pasować do tego, co prezentujesz w filmie. Nie próbuj żadnych sztuczek.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad