Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Co można zrobić z gumek recepturek

Sztuczki magiczne mogą być wielu różnych rodzajów. Na szczególną uwagę zasługują te z jednorazowymi gumkami, czyli tzw. W oparciu o użycie gumy można wykonać wiele bardzo ciekawych sztuczek magicznych.

Za pomocą gumki wprowadź gumki w siebie, zmień ułożenie na palcach i kolejność ułożenia tak, aby przechodziły drugą ręką lub przeciągnij klucz lub inny przedmiot z kółkiem pękła gumka – tak przynajmniej wydaje się komuś, kto podąża za sztuczkami, gdy wszystko jest zrobione sprawnie.

Odkryj 21 zastosowań gumek recepturek, które ułatwią Ci życie!

#1 mycie szklanek

Szerokie gumki i ich zastosowanie

Gumki to nie tylko te cienkie, które są dostarczane ze sklepami internetowymi. Receptury można też kupić z większą szerokością, co w dużej mierze przekłada się na ich lepszą wytrzymałość.

Szerokie gumki umożliwiają uporządkowanie ubrań w szafie, tak aby nie zsuwały się z wieszaka. Do ogrodnictwa można zastosować mocniejsze gumki, za pomocą których mocują rośliny.

uchwyt samochodowy? Pięknie proszę!

Innym sposobem wykorzystania gumki recepturki jest zabranie jej ze sobą do samochodu. Z łatwością przekształci się w uchwyt GPS lub telefon z ulubionym filmem. Jak to idzie? Kierowca i pasażer z przodu mogą w tym celu wykorzystać różne elementy pojazdu.

Jednym z nich będzie osłona przeciwsłoneczna na szybie pojazdu. Po prostu umieść dwie elastyczne opaski po bokach pokrowca i przymocuj do nich smartfon lub urządzenie nawigacyjne. Innym sposobem jest wykorzystanie zagłówka z siedzenia – ta propozycja jest szczególnie korzystna dla pasażerów podróżujących na tylnej kanapie. Podobnie jak w przypadku pokrowca, połóż smartfon na zagłówku i oglądaj ulubione filmy, nie martwiąc się o obolałe ręce czy niekontrolowane upadki.

Gumki to również prosty sposób na stworzenie organizera do Twojego domu. Możesz ich użyć do uporządkowania szczoteczek do zębów lub wstążek w pojemniku na noże. W pierwszym przypadku użyj kilku gumek recepturek i umieść je pionowo na doniczce szczotki. Po ułożeniu charakterystycznej „gwiazdy” z czterech gumek, szczotki już się nie stykają – są oddzielone własnymi przegródkami. Porządkowanie wstążek nawiniętych na szpulki jest znacznie łatwiejsze – wystarczy kilka razy owinąć gumkę wokół wybranej wstążki. Wtedy nie ma możliwości ich niekontrolowanego rozwoju!

Ostatnim krokiem jest przyklejenie ruchomego oka, pokolorowanie ust i sklejenie skrzydeł klejem, który wcześniej obrysowaliśmy i wycięliśmy.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad