Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Co najczęściej zużywa na YouTube?

Od lat czekaliśmy na te wszystkie ciemne motywy i tryby nocne na Androida i w poszczególnych aplikacjach na Androida. Ponieważ są one bardziej powszechne, Google może dzielić się wynikami swoich badań nad ich wykorzystaniem i wpływem na baterie naszych urządzeń przenośnych.

Podczas Android Dev Summit 2018 firma Google udostępniła kilka interesujących informacji na temat tego, jak używanie różnych kolorów w aplikacjach wpływa na zużycie baterii. „Nieoczekiwanie” ktoś odkrył, że im jaśniejsze kolory na wyświetlaczu, tym bardziej bateria się cofa.

Automatyczna jakość – automatyczne pobieranie internetu

Wygodnym ustawieniem dla Youtube’a, Netflixa czy Spotify jest wybór dostosowania jakości strumieniowania do szybkości łącza. Zmniejszy się, gdy będziemy mieli słabszy zasięg. Dzięki temu nie dochodzi do ingerencji w film czy muzykę. Ale co to oznacza w praktyce? Nie mamy wpływu na wykorzystanie danych. Można śmiało założyć, że przed nami dziesiątki godzin filmów niskiej jakości. Niestety czas ten ulega wielokrotnemu skróceniu przy oglądaniu w lepszej rozdzielczości.

W zależności od oglądanych treści przeglądanie TikTok zużywa około 700 MB danych na godzinę. To nie wydaje się dużo w porównaniu do Netflixa czy Youtube’a. Jednak po kilku dniach intensywnego użytkowania limit można osiągnąć. Jak ograniczyć wykorzystanie danych TikTok? Włączmy tryb oszczędzania danych.

Różnice między YouTube Music a YouTube Premium

YouTube Music YouTube Music Premium YouTube Premium Cena Bezpłatnie 19,99 zł 23,99 zł Reklama Tak Nie Brak (Wszystkie YouTube) Offline Nie Tak (Tylko muzyka )* Tak ( wszystkie filmy z YouTube)* Odtwarzanie na ekranie blokady Nie Tak (tylko muzyka) Tak (wszystkie filmy z YouTube)

* – Tylko aplikacje mobilne na Androida i iOS

) Basse qualité

Bien sûr, możemy również obniżyć jakość obrazu. Plus il est bass, moins vous consommerez. Ce n’est pas la même wybrał film 720p, que de la faire w 4K. Cela va faire une different très valide et cela peut consommer en quelques minutes une grande party de notre débit de données si nous ne le réalisons pas.

To logiczne pytanie jest połączone przez telefony komórkowe. Biorąc pod uwagę możliwości, jest idealny, jeśli chodzi o YouTube z Wi-Fi. De cette façon, nous éviterons de dépenser notre tarif, ce qui pourrait être trèsważne pour étendre la disponibilité a ne pas nous voir dans la joindre les deux bouts sans disponibilitées.

Możliwość pobierania filmów

Jedną z najważniejszych funkcji YouTube Premium jest pobieranie filmów i oglądanie ich offline. Jeśli planujesz podróż i chcesz obejść się bez transmisji danych, możesz pobrać wybrane filmy przez WLAN i oglądać je offline. Netflix oferuje podobną opcję. Bardzo przydatna opcja dla osób, które mają limit danych w telefonie. Na przykład nie ma problemów z pobieraniem filmów z YouTube.

W standardowej wersji YouTube filmy przestają się odtwarzać po uruchomieniu innej aplikacji, co często może być bardzo frustrujące. YouTube Premium daje Ci możliwość grania w tle — nawet wtedy, gdy używasz innych aplikacji na telefonie. To kolejna bardzo przydatna opcja – i bardzo wygodna!

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad