Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Co oznacza drugi 3. na LinkedIn?

LinkedIn (LI) to największa sieć społecznościowa do zarządzania karierą. Używanie go wyłącznie jako elektronicznego CV można porównać do używania Facebooka jako wirtualnego albumu ze zdjęciami lub używania smartfona wyłącznie do wykonywania obliczeń za pomocą wbudowanego kalkulatora. Jedną z głównych cech LinkedIn jest networking. Ten post mówi ci, jak to zrobić.

W pierwszej części LinkedIn dla początkujących podpowiadałem, jak zadbać o efektywność profilu. Dzisiaj skupię się na sieciach kontaktów. Jak wiecie z poprzedniego wpisu, w serwisie zarejestrowanych jest ponad 645 mln osób. Z LI korzysta w Polsce prawie 3 mln użytkowników, w tym spora liczba decydentów.

Powiadomienia o nowych kontaktach

Mniej niż jedna czwarta sprzedawców LinkedIn regularnie korzysta z wyszukiwania zaawansowanego. Ta funkcja umożliwia tworzenie powiadomień tematycznych i uwzględnia wiele parametrów, w tym branżę, firmę, czyszczenie kontaktów. Funkcja „Utwórz alert wyszukiwania” raz w tygodniu wyśle ​​Ci powiadomienie e-mail o nowych kontaktach, które pojawiły się na LinkedIn zgodnie z ustawionymi przez Ciebie parametrami. To może wzmocnić twoją sieć kontaktów i nie musisz poświęcać tyle czasu na ich szukanie. Pamiętaj, że możesz ustawić tylko trzy takie alerty. Ponadto powiadomienia oszczędzają ograniczoną liczbę bezpłatnych wyszukiwań na LinkedIn.

Wskazówki:

Czy próbować łączyć się bezpośrednio z warstwą 3?

Na LinkedIn twoim priorytetem powinno być pielęgnowanie i wzmacnianie kontaktu pierwszego stopnia, a następnie zbadaj trochę dalej, aby zobaczyć, które z twoich kontaktów drugiego stopnia mogą mieć więcej możliwości. A co z połączeniami 3 stopnia? Czy naprawdę są zbyt daleko, abyśmy mogli spróbować do nich dotrzeć?

 • On po prostu nie należy do żadnej sieci wokół ciebie. Ani twoje koneksje pierwszego stopnia, ani twoi przyjaciele drugiego stopnia ich nie znają. W takim przypadku zobaczysz ich jako „Członków LinkedIn”. Mogą mieć pojęcie o swojej pracy, ale niewiele więcej. Nie możesz się z nimi skontaktować, jeśli nie stać Cię na InMail.
 • Mogą być częścią twoich kontaktów drugiego stopnia. Oto świetna wskazówka, aby dowiedzieć się, czy możesz się z nimi skontaktować: jeśli zobaczysz ich pełne imię i nazwisko w ich profilu, od razu wyślij zaproszenie (jeśli dana osoba wygląda na interesującą zawodowo). Jeśli widzisz tylko pierwszą literę nazwy, możesz spróbować wysłać wiadomość InMail, ale nie możesz połączyć się bezpośrednio.

Jak możesz rozszerzyć swoją sieć LinkedIn?

zawartość strony

 • 1 Jak poszerzasz swoją sieć kontaktów na LinkedIn?
 • 2 Zaproś swoich dostawców
 • 3 Uzupełniony profil
 • 4 Dołącz do dyskusji
 • 5 Wyślij zaproszenia
 • 5 Wyślij zaproszenia
 • na LinkedIn

 • 7 W skrócie: Jak nawiązujesz kontakty na LinkedIn?

Aby wyszukać kontakty LinkedIn:

 • kliknij pasek wyszukiwania u góry ekranu,
 • wpisz słowo kluczowe w pasku wyszukiwania,
 • Wybierz jedną z sugestii z listy rozwijanej lub kliknij Szukaj, aby rozpocząć wyszukiwanie.

Po wprowadzeniu profilu potencjalnego klienta, tj. H. Po utworzeniu Persony najlepszym sposobem na znalezienie osób pasujących do Twojego profilu jest skorzystanie z filtrów wyszukiwania dostępnych na Platformie w połączeniu z typami danych Boolean lub Boolean.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad