Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Co oznacza nazwa YouTube?

Niech zgadnę – jesteś artystą, jakiś czas temu założyłeś kanał na YouTube i opublikowałeś swoje pierwsze teledyski. Od ostatniej premiery minęło już trochę czasu, a patrząc na wyniki oglądalności, zastanawiasz się: czy są sposoby na ulepszenie kanału? Odpowiedź brzmi tak. Oto prosta lista kontrolna, która pomoże Ci upewnić się, że robisz wszystko, co w Twojej mocy, aby zoptymalizować swój kanał YouTube, aby zwiększyć liczbę wyświetleń, zbudować lojalnych odbiorców i zarabiać więcej w YouTube.

1. WYBIERZ NAZWĘ KANAŁU Nazwa kanału YouTube różni się od jego adresu URL. Nazwę można edytować i zmieniać później, ale najlepiej wybrać ją wcześniej i trzymać się jej. artysta. Wybierz więc coś, co jest w miarę krótkie i łatwe do zapamiętania (np. nazwa zespołu), coś, co pozwoli widzom wiedzieć, czego mogą się spodziewać po odwiedzeniu kanału. Możesz edytować informacje o swoim kanale YouTube, logując się na swoje konto Google+. Jeśli jesteś artystą, warto dodać słowa: OFFICIAL CHANNEL lub OFFICIAL do nazwy kanału, ponieważ widz zwykle szuka oficjalnego kanału artysty za pomocą wyszukiwarki YouTube i wierz mi, czy ci się to podoba, czy nie, w tym momencie niestety ktoś wrzuci Twój teledysk na Twój kanał i identyfikator treści nie zawsze będzie działał, tzn. H.

system youtube ma chronić przed takimi sytuacjami

Jak to wpływa na adres URL kanału?

Według Google nowy pseudonim będzie częścią adresu URL naszego kanału. W większości przypadków spersonalizowany adres URL staje się naszym pseudonimem. Możemy użyć Twojego pseudonimu, aby przekierować użytkowników do naszego kanału, gdy nie korzystają z YouTube. Ponieważ jest to bardzo podobne do wzmianek na Twitterze (gdzie nazwy zaczynają się od „@”) i innych platformach, może być bardzo przydatne dla twórców tworzących społeczności w różnych miejscach.

Na przykład, jeśli nasz pseudonim to @user123, adres URL naszego kanału to https://youtube.com/@user123. Ważne jest, aby istniejące adresy URL zasobów nadal działały. Prowadzące tam linki są cały czas aktywne i nie musimy niczego wymieniać.

YouTube się zmienia. Pseudonimy ułatwiają komunikację

Należy również pamiętać, że pseudonim musi spełniać określone wymagania:

  • musi mieć od 3 do 30 znaków
  • musi zawierać znaki alfanumeryczne ( A-Z , a-z, 1-9)
  • może również zawierać podkreślenia (_), łączniki (-) i kropki (.)
  • nie przypomina adresu URL ani numeru telefonu
  • )

  • jeszcze nieużywany
  • Zgodność z wytycznymi dla społeczności YouTube

Unikanie używania cyfr

Wśród nowicjuszy, którzy rozpoczynają swój pierwszy kanał, panuje taka tendencja; Chcą konkretnej nazwy dla swojego kanału i nic więcej, a jeśli ta nazwa nie jest dostępna, dołączają do niej liczby.

To nieprawda, ponieważ liczby sprawiają, że nazwa Twojego kanału wygląda niechlujnie, spamersko i nieprofesjonalnie. Jeśli chcesz iść gdzieś ze swoimi treściami, (tixabb_7)

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad