Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Co oznacza YouTube

YouTube (często w skrócie YT) to jedna z najpopularniejszych witryn na świecie. Została założona 14 lutego 2005 roku przez byłych pracowników PayPal. W 2006 roku został kupiony przez Google za 1,65 miliarda dolarów. Susan Wojcicki pełni funkcję prezesa firmy od 2014 roku.

Odtwarzaj, publikuj, komentuj i oceniaj filmy i muzykę w YouTube za darmo. Użytkownicy serwisu mogą także nadawać na żywo oraz tworzyć własne playlisty i kanały. Portal posiada wbudowaną wyszukiwarkę, dzięki której możliwe jest umieszczanie filmów (tzw. vSEO). Reklamodawcy mogą umieszczać reklamy na stronach internetowych za pośrednictwem sieci reklamowej Google.

Co to jest YouTube:

YouTube to witryna internetowa służąca do udostępniania filmów przesłanych przez użytkowników przez Internet, czyli usługa hostingu wideo. Termin pochodzi od angielskiego „ty” oznaczającego ona i „tube” oznaczającego rurę, ale w slangu jest używane jako „telewizja”. Zatem znaczenie terminu YouTube może brzmieć „Ty transmitujesz” lub „kanał stworzony przez Ciebie”.

Idea jest taka sama jak w przypadku telewizji, w której dostępnych jest wiele kanałów.

Różnica polega na tym, że kanały są tworzone przez użytkowników, na których mogą łatwo udostępniać filmy na różne tematy.

Co to jest YouTube i dlaczego jest tak popularny? Definicja.

zawartość strony

  • 1 Czym jest YouTube i dlaczego jest tak popularny? Definicja.
  • 2 Historia YouTube
  • 3 Dlaczego YouTube jest tak popularny?
  • 4 Jak zarabiać na YouTube?
  • 5 YouTube Music i YouTube Premium:
  • 6 YouTube Music lub Spotify
  • 7 Aplikacja YouTube Premium

Co to jest YouTube?

Pseudonimy mają być nowym sposobem znajdowania twórców i innych użytkowników YouTube oraz łączenia się z nimi. Czym to się różni od wyszukiwania w internecie według nazwy kanału? Nasz pseudonim pojawia się w kilku miejscach na platformie, w tym na stronie głównej naszego kanału, karcie Filmy krótkometrażowe oraz w wynikach wyszukiwania, komentarzach i postach na karcie Społeczność. Można go również używać poza YouTube do promowania swojego kanału.

Ogłoszenie dotyczące praktyk YouTube: unikalny identyfikator ułatwiający innym znajdowanie Ciebie i Twojego kanału oraz łączenie się z Tobą. Adresy URL, nazwy itp. istniejących kanałów będą nadal działać, a my powiadomimy Cię, gdy będzie można wybrać uchwyt. Subskrybuj aktualizacje➡️https://t.co/twEEoqizNq pic.twitter.com/M80RWMa5Bz

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad