Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Co przesyłają YouTubers?

Nie znasz różnicy między transportem a rozpakowywaniem? Może chcesz wiedzieć, jaka jest moja poranna rutyna, przedstawiamy listę najpopularniejszych formatów wideo na YouTube, wybranych przez najpopularniejszych influencerów.

Wyzwanie – to kolejne wyzwanie przyjmowane przez youtuberów i influencerów. Film przedstawia wyzwanie, w którym twórca robi „szaloną” rzecz, taką jak jedzenie na czas, nakładanie makijażu bez zobaczenia tego lub próba powstrzymania się od śmiechu. Często więcej niż jeden twórca lub osoba wpływowa jest zaangażowana, aby nadać filmowi przewagę konkurencyjną.

Teraz możesz zarabiać na promowaniu innych

Jako właściciel firmy lub bloger możesz zarabiać na promowaniu innych w YouTube. Jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów zarabiania na promowaniu filmów wideo innych osób.

Wniosek:

Która platforma jest lepsza dla widzów?

Zdecydowanie warto zastanowić się, która platforma jest lepsza dla widzów. Świetny streamer może przyciągnąć wielu ludzi, ale nie jest w stanie utrzymać całej platformy bez troski o fanów.

YouTube dodaje więcej funkcji, aby poprawić sytuację fanów. Obejmuje to klipy i czaty tylko dla subskrybentów. Platforma to jednak przede wszystkim świetne miejsce do udostępniania treści wideo, a nie ich streamowania. Dostęp do strumieni jest również często utrudniony. Takie treści rzadko pojawiają się na stronie głównej. Konkursy na żywo z losowymi rekomendacjami filmów.

Komentarz Odinstaluj YouTube Uploader

W przypadku tej funkcji Premiere wybiera właściwy sklonowany projekt, który jest częścią właściciela i importera Dysku Google.

Następnie aktywujemy YouTube API i ładujemy projekt w qu’application web. C’est en fait une tâche simple, me si cela peut être compliqué a nous n’avons jamais rien programé for Google o travaillé avec des APIs. Sam deweloper udostępnia nam film ze wskazówkami, jak uruchomić to narzędzie.

Une fois que nous aurons fini de péparer notre right YouTube Uploader, cours déjà cours d’execution lie à notre compte. Dans la fenêtre d’autorisation, nous indicérons „executer comme moi”, ainsique „autorise l’accès à quiconque, meme anonyme”.

Jak mogę odebrać nagrodę?

Jeśli kanał spełnia warunki (tj. ma określoną liczbę subskrybentów), jego autor otrzyma powiadomienie w panelu Studia twórców z unikalnym kodem zamówienia. W zamówieniu proszę podać swoje dane i adres dostawy. Należy zaznaczyć, że powiadomienie pojawi się na panelu w miesiącu po osiągnięciu określonego progu. Jeśli subskrypcje zostały uzyskane w sposób nieuczciwy, YouTube zastrzega sobie prawo do zdyskwalifikowania autora. Po potwierdzeniu szczegółów wysyłka nagrody potrwa od 8 do 12 tygodni od momentu podania adresu wysyłki.

Jeśli chodzi o polski YouTube, zarówno Rubinowa Statuetka, jak i Diamentowy Guzik są obecnie niedostępne dla naszych twórców. Rekordzista Sylwester Wardęga ma do tej pory prawie 3,5 mln abonentów. Przy okazji tego artykułu wypada również wspomnieć o tych, którym udało się już zdobyć złoty przycisk play. Według danych Socialblade mamy obecnie w kraju 26 kanałów, które przekroczyły miliony subskrybentów, niedawno dodano „Z Dupy” Macieja Dąbrowskiego. Poniżej znajduje się lista wszystkich 26 rekordzistów: (tixabb_7)

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad