Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Co się stanie, jeśli kupię subskrybentów na YouTube?

Niech zgadnę – jesteś artystą, jakiś czas temu założyłeś kanał na YouTube i opublikowałeś swoje pierwsze teledyski. Od ostatniej premiery minęło już trochę czasu, a patrząc na wyniki oglądalności, zastanawiasz się: czy są sposoby na ulepszenie kanału? Odpowiedź brzmi tak. Oto prosta lista kontrolna, która pomoże Ci upewnić się, że robisz wszystko, co w Twojej mocy, aby zoptymalizować swój kanał YouTube, aby zwiększyć liczbę wyświetleń, zbudować lojalnych odbiorców i zarabiać więcej w YouTube.

1. WYBIERZ NAZWĘ KANAŁU Nazwa kanału w YouTube różni się od jego adresu URL. Nazwę można później edytować i zmieniać, ale najlepiej wybrać ją wcześniej i trzymać się jej. Zachowuj spójny i konsekwentny branding przez Ciebie jako artysta. Wybierz więc coś, co jest w miarę krótkie i łatwe do zapamiętania (np. nazwa zespołu), coś, co pozwoli widzom wiedzieć, czego mogą się spodziewać po odwiedzeniu kanału. Możesz edytować informacje o swoim kanale YouTube, logując się na swoje konto Google+. Jeśli jesteś artystą, warto dodać słowa: OFFICIAL CHANNEL lub OFFICIAL do nazwy kanału, ponieważ widz zwykle szuka oficjalnego kanału artysty za pomocą wyszukiwarki YouTube i wierz mi, czy ci się to podoba, czy nie, w tym momencie niestety ktoś wrzuci Twój teledysk na Twój kanał i identyfikator treści nie zawsze zadziała czym jest system youtube chroniący przed takimi sytuacjami

użyj innych filmów

Jeśli chcesz aby Twój kanał się wyróżniał z tłumu, musisz użyć różnych filmów.

Musisz jak najlepiej wykorzystać swoje treści i różne typy filmów, które posiadasz. Powinieneś tworzyć różne filmy na różne dni i pory roku. Możesz tworzyć filmy na określone święto lub sezon.

Jeśli chcesz zwiększyć liczbę wyświetleń, musisz stworzyć osobiste i przyjazne podejście. Widzowie zasubskrybują Twój kanał, gdy poczują, że jesteś prawdziwą osobą i że troszczysz się o swoich subskrybentów. Musisz zbudować dobre relacje z widzami.

Podcast do przeczytania – transkrypcja odcinka:

Grzegorz Frątczak: Witaj Beato w podcaście!

Beata Sobczyk: Cześć Grzegorzu! To mój pierwszy podcast w życiu, jestem taka podekscytowana!

Płatna reklama Reklamy na YouTube – szybka droga do nowych subskrybentów na YouTube

Moim zdaniem jest to drugi najskuteczniejszy sposób na szybkie zdobycie 1000 subskrybentów, po stronach z podziękowaniami. Nie jest to darmowa metoda, ale uwierz mi, inwestując kilkaset złotych w nowy kanał, możesz nabrać rozpędu i zaoszczędzić mnóstwo czasu.

Sprawdź, które kanały mają użytkowników, którzy najprawdopodobniej zostaną Twoimi widzami. Następnie skieruj swoje reklamy w YouTube na te kanały. Skonfiguruj reklamę Discovery, która promuje Twoje filmy i zapewnia ich polecanie, gdy widzowie oglądają kanały konkurencji.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad