Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Co się stanie, jeśli otworzę kanał YouTube?

Tym razem publikujemy zasadniczo nieocenzurowany, choć nieco zredagowany post przesłany do nas przez Mateusza. Jeśli masz jakieś pytania / być może coś jest dla Ciebie niejasne co do całego «wydarzenia» – pisz w komentarzach

17 stycznia 2022 około godziny 17:20 włamano się na moje konto Google. Ktoś:

Jedz, co chcesz

Możesz posłuchać podcastu, przeczytać transkrypcję na końcu lub obejrzeć wywiad (bez mojego wstępu i zakończenia) na YouTube.

Zasubskrybuj kanał YouTube i kliknij ikonę dzwonka podczas oglądania filmu. W ten sposób zostaniesz powiadomiony, gdy opublikuję nowy film.

Ta sama różnica

Nie uważam się za mistrza stylizacji. Moja szafa jest całkowicie kapsułowa – kolekcjonuję proste, wysokiej jakości ubrania, które noszę od lat. Reszty uczę się od bardziej doświadczonych w tym temacie. Jak łączyć ubrania i czego jeszcze potrzebuje moja szafa, uczę się od koreańskiego nadawcy samedifference. Czyste kroje, stonowane kolory i sposób, w jaki łączysz to wszystko razem, aby mieć ręce i nogi, to absolutna rozkosz dla moich oczu. Dzięki vlogom możesz od czasu do czasu rzucić okiem na to, co dzieje się w Korei, skosztować wielu pysznych dań i poznać nowe marki kosmetyczne, o których nam Polakom nawet się nie śniło.

Kanał Haley Kim odkrył dla mnie algorytm YouTube.

Bo jak film, który w tytule pyta, czy wiem, jak zrobić nieskazitelną cerę bez podkładu, może nie zachwycić? W ten absurdalnie prosty sposób stałem się zagorzałym fanem filmów Haleya, który dla odmiany robi po angielsku. Czuję się jak siostry z innego kraju i matki, ale zdecydowanie z bardzo podobnym podejściem do piękna: minimalna ilość produktów, maksymalny efekt. Jej kanał celebruje naturalną skórę i szyk podkreślający piękno. Do tego prosty makijaż, który jest dla mnie bardzo paryski, opowieści o zdrowych nawykach i pielęgnacji skóry. Kanał Haley Kim to moja perełka wśród ekstrawaganckich, sprośnych filmików na YouTube, gdzie zdjęcie w tle może wystarczyć, by zrobić makijaż pięciu osobom.

Oglądaj materiał tyle razy, ile chcesz

Kiedy dopiero zaczynasz ćwiczyć swoje umiejętności słuchania, normalne jest, że słyszysz i rozumiesz tylko niewielką część tego, co oglądasz . Dlatego warto obejrzeć materiał kilka razy. Przemyśl swoje nastawienie i nie denerwuj się. Przeczytaj mój najnowszy artykuł na temat rozumienia ze słuchu i dowiedz się, jak efektywnie i skutecznie uczyć się języka, słuchając innych.

Jeśli w pewnym momencie poczujesz się sfrustrowany, że czegoś nie rozumiesz, podziel film na mniejsze fragmenty. Postępuj zgodnie z nimi krok po kroku, zatrzymując wideo, przewijając do początku i oglądając ponownie. Nie oczekuj, że zrozumiesz wszystko od razu.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad