Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Co się stanie, jeśli przesłam film do YouTube z muzyką?

Niech zgadnę – jesteś artystą, jakiś czas temu założyłeś kanał na YouTube i opublikowałeś swoje pierwsze teledyski. Od ostatniej premiery minęło już trochę czasu, a patrząc na wyniki oglądalności, zastanawiasz się: czy są sposoby na ulepszenie kanału? Odpowiedź brzmi tak. Oto prosta lista kontrolna, która pomoże Ci upewnić się, że robisz wszystko, co w Twojej mocy, aby zoptymalizować swój kanał YouTube, aby zwiększyć liczbę wyświetleń, zbudować lojalnych odbiorców i zarabiać więcej w YouTube.

1. WYBIERZ NAZWĘ KANAŁU Nazwa kanału w YouTube różni się od jego adresu URL. Nazwę można później edytować i zmieniać, ale najlepiej wybrać ją wcześniej i trzymać się jej. Zachowuj spójny i konsekwentny branding przez Ciebie jako artysta. Wybierz więc coś, co jest w miarę krótkie i łatwe do zapamiętania (np. nazwa zespołu), coś, co pozwoli widzom wiedzieć, czego mogą się spodziewać po odwiedzeniu kanału. Możesz edytować informacje o swoim kanale YouTube, logując się na swoje konto Google+.

Jeśli jesteś artystą, warto dodać słowa: OFFICIAL CHANNEL lub OFFICIAL do nazwy kanału, ponieważ widz zwykle szuka oficjalnego kanału artysty za pomocą wyszukiwarki YouTube i wierz mi, czy ci się to podoba, czy nie, w tym momencie niestety ktoś wrzuci twój teledysk na twój kanał i identyfikator treści nie zawsze zadziała, to jest system youtube, który ma chronić przed takimi sytuacjami

Jak udostępniasz filmy z youtube na swoim blogu?

Udostępnianie filmów z YouTube na blogu odbywa się głównie za pomocą opcji „umieszczania” w serwisie YouTube. Po kliknięciu w tę opcję otrzymamy kod, który możemy zamieścić na naszej stronie. Drugą opcją jest osadzenie linku, w którym znajduje się wideo, na przykład we wpisie na blogu. Zawartość określonego wideo zostanie pobrana automatycznie. Poniżej umieszczam link do jednego z moich filmów – nie zobaczysz osadzonego linku (tekst), ale treść ukrytą pod spodem (wideo).

Étape 2: Partagez-le sur Instagram

stockowy film na telefony komórkowe, możesz wybrać lasy na Instagramie i w Internecie, partager son contenu z subskrypcjami vos. Quelque wybrał d’important que vous devez prendre en compte est que les vidéos ne peuvent pas dépasser 60 sekund.

Dlatego przed Departagerem musisz skrócić czas trwania komórki, aby opuścić wyłącznie scenę, którą chcesz pobrać. Pouvez-vous vous aider avec aplikacja commeVous coupez, InshOt ou le meme éditeur vidéo sur votre przenośny telefon. Dla twojego przewodnika, suivez ces étapes :

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad