Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Co się stanie, jeśli przesłam serię do YouTube?

Ludzie robią różne rzeczy w samochodzie i nie mówię o tych na siedzeniu pasażera. Przykładu dziwnego, ale przede wszystkim nieodpowiedzialnego zachowania nie trzeba daleko szukać, wystarczy spojrzeć na pierwsze nagranie z kamery samochodowej gdzieś w byłym Związku Radzieckim lub Stanach Zjednoczonych. To, co się tam wydarzyło kilkakrotnie, przekracza ludzkie pojęcie. Chciałbym jednak skupić się na jednej rzeczy, która nie daje mi spokoju od kilku miesięcy. YouTube w samochodzie? Czy mogę korzystać z YouTube na smartfonie w samochodzie? Czy smartfon ze zjeżdżalnią stanowi naruszenie i jak wpływa na bezpieczeństwo?

Co to jest YouTube Vanced?

YouTube Vanced to zmodyfikowana, nieoficjalna wersja aplikacji YouTube, wyposażona w garść funkcji znanych z YouTube Premium, ale nie tylko. Nie jest dostępna w najpopularniejszych sklepach z aplikacjami (zwłaszcza Google Play) – trzeba ją pobrać ze strony twórcy.

Ponieważ Vanced jest tworzony przez entuzjastów, a nie przez sam YouTube, korzystanie z tej aplikacji jest całkowicie bezpłatne. To, że nie chodzi o zarabianie pieniędzy, ale o zapewnienie jak najlepszego doświadczenia użytkownika, widać w funkcjonalności i wyglądzie aplikacji.

Podcast lub YouTube – wybór należy do Ciebie

Wcześniej można było wybierać między podcastem a jego transkrypcją – pisemną treścią podcastu. W tym odcinku możecie również zobaczyć sam wywiad (bez mojego wstępu i zakończenia) w formie wideo na moim kanale YouTube. 🙂

Chociaż praca związana z tworzeniem wideo jest znacznie większa niż samo nagranie podcastu, daje to więcej możliwości „konsumpcji” tych treści. 🙂 Dajcie znać w komentarzach.

Pytanie lub komentarz? Zostaw mi wiadomość!

Masz pytanie? Możesz użyć tego linku, aby nagrać wiadomość głosową za pomocą mikrofonu komputera. Pamiętaj, że wiadomość może trwać do 90 sekund (ale możesz przesłać wiele) 🙂

Jeśli przedstawisz się i podasz adres swojego bloga (lub strony internetowej) podczas przesyłania pytania, wstawię do niego link jak w poprzednich odcinkach podcastu. Może to pomóc w promocji Twojego bloga, dlatego zachęcam do zadawania pytań głosowo.

Powiązane posty

Gdzie znaleźć autentyczne materiały do ​​samodzielnej nauki

Biznesowy angielski jak się uczyć angielskiego

Czytać

Jak wybrać materiały do ​​samodzielnej nauki języka angielskiego?

Biznesowy angielski jak się uczyć angielskiego

Czytać

Co mówią moi uczniowie?

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad