Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Co to jest super podziękowania na YouTube?

Organizacja męskiego eventu była nie lada wyzwaniem, uwielbiam pracować w towarzystwie pięknych kobiet, tym razem wymyśliłam dwudniowy event dla mężczyzn. Okazało się świetnie. Mnóstwo męskich atrakcji.

Jak to działa?

Oprócz standardowych polubień widzowie mają również możliwość wyrażenia swojej reakcji za pomocą superpodziękowań. Odbiorca decyduje się wówczas na jednorazowe wsparcie finansowe swojego ulubionego artysty. Po zakończeniu transakcji informacje o płatności pojawią się w sekcji komentarzy, a autor filmu zobaczy, kto go wsparł.

Superpodziękowania są dostępne w 68 krajach na urządzeniach mobilnych i komputerach.

Wskazówki dla popularnych twórców i dodatkowe bonusy dla płacących widzów

Narzędzie umożliwiające widzom dawanie napiwków jest obecnie testowane. Jeśli towarzyszyć im będą pozytywne opinie, co jest bardzo prawdopodobne, najprawdopodobniej wkrótce zostanie wdrożony u większości użytkowników.

Zasadniczo nowa funkcja YouTube umożliwia wspieranie twórców za pomocą jednego z czterech pakietów nagród. Kwoty zaczynają się od 2 USD i sięgają do 50 USD w ramach jednej transakcji.

Role w „Przygodach przedsiębiorców”

Michał: Teraz nakreślę szerszy kontekst, dlaczego cię zaprosiłem. Chciałbym usłyszeć od ciebie, jak tworzysz swój program na YouTube jeden po drugim.

Jesteś z tego znany, ale wiem, że twoja firma taka nie jest. Poświęcają się też innym rzeczom i tematom związanym z YouTubem. Dlatego bardzo chciałbym usłyszeć od Ciebie, jak dziś w 2020 roku możesz rozpocząć pracę na YouTube w tak krótkim czasie. To tak krótki okres czasu, że wiele osób może dokonać tego typu inwestycji, słysząc o tym, jak ich marka, ich firma może pojawić się w YouTube. Najpierw daj nam znać, jak duża jest Twoja firma.

Adrian: Co do samego zespołu, w naszej firmie jest czterech udziałowców, z których dwóch pracuje – ja i Bartek. Pozostali akcjonariusze to ludzie, którzy w pewnym momencie dali jakiś know-how, kapitał, który potem wykorzystano np. na budowę studia. Pozostali członkowie zespołu to nasza asystentka Ania, która jest swego rodzaju organizacyjnym sercem Entrepreneur Adventure i wiele razy słyszałem od różnych ludzi biznesu, że zatrudnienie asystenta było jednym z najlepszych posunięć w naszej karierze i całkowicie się z tym zgadzam. Kolejną osobą, którą obecnie zatrudniamy, jest montażysta, ponieważ ze względu na ilość materiału, który nagrywamy dla siebie i naszych klientów, wolimy, aby Bartek, który zajmował się wcześniej takimi sprawami produkcyjnymi, skupił się bardziej na opiece nad całą firmą, ponieważ czuje się tam bardzo dobrze. I znów jestem na pierwszej linii – tematy związane ze sprzedażą i marketingiem to coś, co naprawdę lubię i sprawia mi przyjemność. Usłyszenie „nie” od klienta przypomina bardziej początek negocjacji niż koniec rozmowy.

Ale jak wyszukujesz?

Jak znaleźć skompresowaną cenną wiedzę w zalewie informacji?

Jak wydobywasz ważne informacje z dżungli niepotwierdzonych faktów?

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad