Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Co to za skrót SEO?

Często spotykam się z błędnym przekonaniem partnerów i klientów, że optymalizacja to jednorazowy proces. Niektóre problemy można naprawić raz i dostosować do wymagań Google. Mogą to być na przykład kwestie związane z naprawą niedziałających linków wewnętrznych (naprawa przekierowań, zarządzanie błędami 404), zamianą linków graficznych w menu na linki tekstowe, przyspieszeniem strony, czy poprawą czynników wpływających na poprawne wyświetlanie strony.

W praktyce jednak szereg zagadnień związanych z SEO wymaga konsekwentnej i długofalowej pracy, uwzględniającej intensywność i tempo działań konkurencji, a także kwestię tworzenia nowych podstron (kategorii , produkty, artykuły), które naprawdę wymagają indywidualnej optymalizacji.

Dlaczego wyszukiwarki nie mogą znaleźć mojej witryny bez SEO?

Wyszukiwarki są inteligentne, ale nadal potrzebują pomocy. Główne wyszukiwarki nieustannie pracują nad ulepszaniem swoich technologii, aby głębiej przeszukiwać sieć i zapewniać użytkownikom lepsze wyniki.

Istnieją jednak ograniczenia w działaniu wyszukiwarek. Podczas gdy właściwe SEO może zapewnić Ci tysiące odwiedzających i większą ekspozycję, niewłaściwe kroki mogą ukryć lub zakopać Twoją witrynę głęboko w wynikach wyszukiwania, gdzie widoczność jest minimalna.

Jak usunąć stronę internetową – hosting

Jeśli zastanawiasz się, jak na przykład usunąć stronę internetową z poziomu hostingu, wiele zależy od firmy, której dostarczasz serwer, aby mieć swoją stronę internetową . Na przykład na stronie home.pl należy przejść do sekcji Konta FTP, a następnie wybrać Opcje i WebFTP. Następnie przejdź do katalogu /public.html i zlokalizuj i wybierz folder plików witryny. Pozostaje tylko kliknąć „Usuń”, aby strona zniknęła z serwera.

Oczywiście w przypadku innych dostawców usług hostingowych procedura może być nieco inna, ale będzie dość podobna.

Jeśli nie chcesz tego robić sam, możesz skorzystać z usług sprawdzonej agencji SXO. Dla ekspertów w dziedzinie marketingu internetowego usunięcie strony z internetu nie będzie stanowiło problemu. Podobnie pobranie go z wyszukiwarki Google nie będzie dla nich problemem. Możesz także dowiedzieć się, jak usunąć witrynę ze źródeł wyszukiwania Google poniżej.

Ogólna koncepcja pozycjonowania witryny

Jakie konkretne działania musisz podjąć i dlaczego są one tak ważne?

Po pierwsze – długoterminowe SEO to najlepszy i najtańszy sposób na przyciągnięcie potencjalnych klientów do Twojej strony lub sklepu internetowego.

SEO a SEM

SEM i SEO to dwa najczęściej używane akronimy, jeśli chodzi o strategie promocji strony w Internecie. Skrótów tych nie można używać zamiennie. Jedno z tych pojęć jest znacznie szersze i odnosi się do wszelkich działań związanych z promocją serwisu, ze szczególnym uwzględnieniem wyszukiwarek (zwłaszcza Google, najpopularniejszej wyszukiwarki wśród polskich użytkowników).

Jaka jest różnica między SEO a SEM? SEO to skrót od Search Engine Optimization – optymalizacja stron internetowych pod kątem wyszukiwarek. SEM (Search Engine Marketing) to pojęcie znacznie szersze – to marketing internetowy z naciskiem na wyszukiwarki. SEO jest elementem SEM. Oprócz SEO, SEM obejmuje również działania reklamowe, takie jak kampanie linkowe i artykuły sponsorowane (PPC – Pay per Click).

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad