Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Co zrobić, jeśli YouTube zawiesi Cię konto?

Wcześniej ta funkcja była dostępna tylko dla grup na Facebooku, ale teraz strony i profile osobiste mają do niej dostęp.

Kliknij opcję Utwórz post, aby rozpocząć imprezę oglądania na Facebooku na urządzeniu mobilnym. Następnie wybierz Watch Party z listy opcji.

aktualizacja

YouTube zapewnia jednak, że w regulaminie nie ma nowych zapisów zabraniających dostępu do konta w przypadku braku zarabiania na nim oraz że przepisy nie będą miały wpływu na użytkowników i twórców sposób:

Dla wyjaśnienia, w naszych Warunkach korzystania z usługi nie ma nowych praw do anulowania konta, ponieważ nie przynosi ono dochodów. Na przykład, tak jak poprzednio, możemy zaprzestać świadczenia niektórych funkcji YouTube lub części Usługi, jeśli są przestarzałe lub niedostatecznie wykorzystywane. Twórcy/widzowie nie będą wpływać w nowy sposób.

Wyłącz akcelerację sprzętową

Na papierze używanie akceleracji sprzętowej powinno wystarczyć, jeśli masz przyzwoitą kartę graficzną. Nie zawsze tak jest i może faktycznie pogorszyć twoje wrażenia. Spróbuj go wyłączyć, aby zobaczyć, czy to pomoże.

  1. Otwórz Chrome i użyj menu ustawień z trzema kropkami w prawym górnym rogu.
  2. Wybierz Ustawienia, przewiń w dół do Ustawień zaawansowanych i wybierz je.
  3. Przejdź do System i odznacz Użyj przyspieszenia sprzętowego, jeśli jest dostępne.
  4. Przetestuj ponownie z wideo.

Wymiana wideo w YouTube

Niestety nie mam dla Ciebie dobrych wieści. Google nie opracowało jeszcze mechanizmów, które pozwoliłyby na wymianę filmów bez ryzyka oszustw i nadużyć użytkowników. Niestety nie da się zastąpić starego filmu nowym przy zachowaniu liczby wyświetleń, ocen i komentarzy. Dlatego polecam dopracować nasz film w najdrobniejszych szczegółach przed jego publikacją. Uważaj na literówki w napisach, błędy programistyczne i inne drobiazgi, które będą cię trzymać na nogach do końca życia i które z pewnością zauważą twoi widzowie ;). Istnieje jednak droga do porażki. To nic wielkiego, ale zawsze jest to wygodne…

Adnotacja lub zakładka to dobry sposób na przekierowanie widzów do edytowanej wersji filmu, na wypadek gdybyś nie chciał go usunąć który ma już wiele Zdobądź wyświetlenia i komentarze. YouTube oferuje również kilka innych bonusów, które można znaleźć w sekcji „Ulepszenia”. Są to efekty do naszych fms, które możemy dodać po zaimportowaniu naszego pliku wideo. Aby wprowadzić ulepszenia, kliknij przycisk „Edytuj” na wybranej produkcji, a następnie przejdź do zakładki z ikoną magicznej różdżki. Myślę, że ludzie, którzy nigdy nie korzystali z tego ulepszenia, będą bardzo zaskoczeni, ile funkcji oferuje edytor YouTube.

Odtwarzanie w tle

W standardowej wersji YouTube filmy przestają się odtwarzać po uruchomieniu innej aplikacji, co często może być bardzo frustrujące. YouTube Premium daje Ci możliwość grania w tle — nawet wtedy, gdy używasz innych aplikacji na telefonie. To kolejna bardzo przydatna opcja – i bardzo wygodna!

YouTube Music Premium to bardzo ciekawe narzędzie, które pozwoli Ci poszerzyć muzyczne horyzonty. Po prostu wybierz swoich ulubionych wykonawców, a otrzymasz propozycje, które pomogą Ci jeszcze lepiej poznać świat muzyki. Usługa umożliwia słuchanie muzyki nawet przy zablokowanym ekranie.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad