Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Czego użyć zamiast YouTube?

Jednym z najłatwiejszych rozwiązań jest użycie alternatywnej przeglądarki, takiej jak Brave. Brave to projekt typu open source, który pozwala nam cieszyć się treściami YouTube bez reklam. Nie znajdziemy ich w samej przeglądarce. Ochrona naszej prywatności była priorytetem dla programistów, co czyni Brave bardzo bezpiecznym również dla użytkowników.

Kolejną odmianą jest możliwość zarabiania na oglądanych reklamach – jeśli włączysz opcję śledzenia reklam, Brave nagrodzi Cię tokenami BAT.

YouTube się zmienia. Pseudonimy ułatwiają komunikację

Należy również pamiętać, że pseudonim musi spełniać określone wymagania:

  • musi mieć od 3 do 30 znaków
  • musi zawierać znaki alfanumeryczne ( A-Z , a-z, 1-9)
  • może również zawierać podkreślenia (_), łączniki (-) i kropki (.)
  • nie przypomina adresu URL ani numeru telefonu
  • )

  • jeszcze nieużywany
  • Zgodny z wytycznymi dla społeczności YouTube

YouTube kontra TikTok: łatwość obsługi

YouTube istnieje od 2005 roku, więc Myślę, że ta firma zapewniłaby lepszą obsługę niż TikTok, ale tak nie jest.

TikTok, młodsza i bardziej elastyczna platforma, jest łatwiejszy do oglądania. Platforma od samego początku cieszyła się dużym zainteresowaniem, ponieważ zaczęła odtwarzać filmy, gdy tylko otworzyłeś aplikację. Ponadto filmy zajmowały cały rozmiar ekranu.

LibreTube

GitHub LibreTube

Ostatnią propozycją wśród dedykowanych aplikacji jest LibreTube, który działa na nieco innych zasadach niż poprzednie dwie aplikacje. Jednocześnie trzeba pamiętać, że jest to wciąż wersja beta, więc może nie być idealna pod względem działania. LibreTube wygląda łudząco podobnie do klasycznej aplikacji YouTube, ale ma tylko bibliotekę filmów. Nie ma możliwości (przynajmniej na razie) importowania subskrypcji z YouTube.

POMYSŁY NA PISANIE

Kiedy jesteś w fazie szkicu scenariusza, nie martw się o jego formę. Każdy element, mikrokarta i notatka na okładce pomaga stworzyć materiał przyciągający uwagę. Zapisz wszystkie swoje pomysły na papierze, ale pamiętaj, aby być selektywnym. My zajmiemy się resztą i nieco później zamienimy pomysły w realny scenariusz.

Największym błędem, którego czasami nie da się uniknąć, jest próba zapamiętania wszystkiego i trzymania tego w głowie. Zaufaj, że nie da się tego przeciągnąć – utrudnia to pracę całemu zespołowi i każdy woli usiąść z kawą niż 10 dwójkami.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad