Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Dlaczego YouTube ode mnie zabiera?

Chcesz zostać milionerem na rynku nieruchomości? Jesteś we właściwym miejscu. Bez względu na to, z jakimi pieniędzmi zaczynasz, jakie masz doświadczenie lub ile odcinków Seeing Greene obejrzałeś, ZAWSZE możesz budować bogactwo na nieruchomościach. Ale łatwo to powiedzieć komuś takiemu jak David Greene i Rob Abasolo, prawda? Odniosłeś już sukces z milionami dolarów w nieruchomościach generujących dochód. Ale nie zaczęli w ten sposób.

David i Rob zadali sobie pytanie: „Co byśmy zrobili, gdyby wszystko się rozpadło?” Jeśli obaj straciliby cały portfel nieruchomości za jednym zamachem, jak by go odbudowali? Dzisiaj położymy te dwie legendy nieruchomości na gorącym krześle i przedstawimy im ich najgorszy koszmarny scenariusz, aby mogły dokładnie pokazać, jak zbudować portfel nieruchomości od podstaw, bez względu na to, gdzie zaczynasz.

Maison Crivelli Patchouli Magnetik

Crivelli Patchouli to zapach, o którym nie mogłem marzyć, bo nie mogłem sobie tego wyobrazić! Mokra gardenia skąpana w soku brzoskwiniowym i piorun nad plantacją paczuli? Wilgotna ziemia, owoce, paczula i ta niesamowita projekcja cieszą mnie za każdym razem, gdy sięgam po mój podróżny spray. Mój podziw dla koncepcji i parametrów tych perfum nie zna granic. Więcej o Patchouli Magntik możecie przeczytać TUTAJ.

Kayali rozpieściła moje zmysły uwalniając paczulę zatopioną w płynnej wanilii. To perfumy dla osób szukających bardziej „dojrzałej” wanilii, która skrywa tajemnicę. Kayali podniosła poprzeczkę i zaprezentowała nam niszowy zapach, zwłaszcza w porównaniu do swoich poprzednich projektów (które bardzo sympatyzuję, bo doskonale spełniają swoją rolę). Urzekło mnie bogactwo składników i oryginalność składu. Zapach kupiony w ciemno i jeden z najlepszych zakupów roku. Vanilla Royale to wyjątkowa uczta w towarzystwie i zaliczam ją do drugiej najlepszej wanilii roku. Jak możesz sobie wyobrazić, najlepsze jest na pierwszym miejscu. 😉 Pełną recenzję Vanilla Royale znajdziecie TUTAJ.

Czego potrzebujesz, aby stworzyć narzędzie SEO?

Dwie najważniejsze rzeczy na początek to dobre domeny i hosting.

Dlatego warto zapoznać się ze wskaźnikami SEO.

Aparat lepiej radzi sobie z wideo, ale zdjęcia też nie są złe

W internecie dominują opinie, że jest to aparat do filmów, a do zdjęć radzi sobie gorzej. I podpisuję się. W przypadku filmów sprawdza się świetnie na moje potrzeby – ciągle odkrywam nowe funkcje i ustawienia związane z filmowaniem.

Używam tego aparatu również do robienia zdjęć. I tutaj mogłoby być lepiej, ale do dokumentowania zdjęć z wyjazdów (poniżej kilka przykładów) mi to wystarcza. Jak na sprzęt za około 3,5 tys., opcje wideo i foto są przyzwoite.

Próbowałem z nim porozmawiać!

Ale powiedział bardzo chłodno, że już mnie nie kocha i nie chce już ze mną być. To po prostu nie ma już sensu! Byłem zszokowany, ponieważ był to najbardziej olśniewający związek, jaki kiedykolwiek miałem w życiu! nic nie zrozumiałem. Czemu? Czemu? Te pytania kłębiły się w mojej głowie. Dziś mamy odpowiedzi. Marek po prostu uciekł od prawdziwej intymności.

Nie mógł prowadzić normalnego życia. Potrzebował emocji, podniecenia, a te rzeczy mógł czuć tylko z bezpiecznej odległości, oddzielony od kobiety klawiaturą i monitorem. Polował na nich i wiedział, jak je schrzanić. Dziś wiem, że zrobił to tyle razy, że nie dość, że zakochałam się w nim do szaleństwa po drugiej stronie ekranu!

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad