Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Dziewczyny z dubaju kto tam był

W rozmowie z Pudelek.pl była uczestniczka afery dubajskiej zdradziła, że ​​dziewczyny wiedziały, w co się pakują. Z pewnością nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzyłby, że bogaty szejk zapłaci za ich podróż i nie będzie oczekiwał niczego w zamian.

Pobyt był taki, że wieczory spędzaliśmy u nich co 2-3 dni ale nie wszystkie. Imprezy w willi z basenem, kluby, dyskoteki, restauracje. Odbył się także stosunek płciowy – odbyłem stosunek tylko z tym o imieniu Bilal – 2,3 razy. Żadna z dziewczyn nie była zaskoczona seksem, co było jasne od początku

Piotr Krysiak i Doda, Jakimowicz, Janda

Jako Piotr Krysiak podejmuje kontrowersyjne tematy i obala hipokryzję celebrytów i innych sławnych ludzi, często kłóci się z celebrytami, którym nie podoba się to, co o nich mówi. Co myślą o nim Doda, Jakimowicz i Janda?

Czy Doda i Piotr Krysiak są w konflikcie? Raczej nie – na pewno doszło do poważnego konfliktu między Krysiakiem a byłym mężem Dodo, Emilem Stępniem. Dlaczego więc Doda i Piotr Krysiak są połączeni? Jak już wiecie, Girls from Dubai, wyprodukowany przez Dodę, miał swoją premierę w listopadzie 2021 roku.

Zdjęcia do filmu wiązały się z wieloma kontrowersjami i niejasnościami, dlatego Piotr Krysiak zerwał kontrakt z Dodą i Stępniem, bo między innymi nie podobał mu się wygląd scenariusza.

Wszystko zdradza w książce

W swojej książce dziennikarz Piotr Krysiak szczegółowo opisuje kulisy podróży modelek do Dubaju. Na podstawie dokumentów sądowych i odtajnionych wywiadów opisuje mechanizm werbowania dziewcząt do udziału w orgiach seksualnych. Modelki, influencerki i celebrytki, które dzieliły się zdjęciami i wrażeniami z egzotycznych podróży, były właściwie jak dziewczyny do towarzystwa.

W zamian za dziesiątki tysięcy dolarów opłat, prezentów, biżuterii i odzieży zgodzili się spełnić fantazje bogatych szejków. Często angażują się w poniżające praktyki seksualne.

Imiona z filmu „Dziewczyny z Dubaju” są już dostępne!

Piosenkarka nie ukrywała, że ​​wielu próbowało bojkotować prace nad filmem ze względu na kontrowersyjną tematykę. Mimo wszystko prace już się rozpoczęły i Doda oficjalnie ogłosiła, kto wyreżyseruje i napisze scenariusz.

Wpis udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad