Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Facet najpierw podrywa a potem olewa

Typowy schemat: poznanie się, coś à la random, a potem… nie dzwoni, nie jest zainteresowany, nic nie mówi. Próbujesz – rozmawiasz z nim, idziesz do niego, rozwiązujesz jego problemy, współczujesz mu i dzwonisz. Najlepszy przyjaciel udaje, że tego nie widzi, a ty odnosisz wrażenie, że nie tylko nie jest tobą zainteresowany, ale w ogóle cię nie chce. Kiedy prawie się poddajesz, on znowu okazuje małe zainteresowanie i ponownie pokładasz nadzieję w tym „bliskim związku”.

Jako mężczyzna i samozwańczy ekspert od spraw damsko-męskich, ponownie wysłuchałem Waszych haseł, które wpisaliście na naszym blogu i służę pomocą. Punkt po punkcie dowiesz się, co tak naprawdę robisz źle.

Holowanie człowieka – co musisz wiedzieć?

Jak facet się odurza? Mniej lub bardziej otwarte. Wygląda to różnie w zależności od typu, charakteru i podejścia do kwestii damsko-męskiej. Ważne są nie tylko słowa, ale także mowa ciała. Nie każdy mężczyzna faktycznie okazuje swoje zainteresowanie, ale są pewne oznaki, które mogą nam to w jakiś sposób pokazać. Dlatego ważne jest, czy kobieta zwraca uwagę na drobne, nawet z pozoru nieistotne zachowania.

Przypadkowe spotkania i pozornie nawiązywanie kontaktu pod byle pretekstem – wszystko to świadczy o tym, że jest w pobliżu i bacznie cię obserwuje. Upewnij się, że facet przeszukuje wszystkie media społecznościowe i wypytuje o Ciebie u wspólnych znajomych, aby lepiej Was poznać, a także szukać powodów do rozmowy i zobaczyć, jakie ma z Tobą szanse. Zdziwisz się, jak wiele może się o Tobie dowiedzieć!

Lubi mnie, ale mnie ignoruje

Czy miałeś kiedyś faceta, który był tobą obsesyjnie zainteresowany, a potem nagle zerwał z tobą kontakt – jakbyś nigdy nie miał ze sobą nic wspólnego? Jeśli tak, nie martw się, nie jesteś sam! Każdego roku wiele kobiet znajduje się w takiej sytuacji. Wszyscy zadają sobie to samo pytanie – co to może być? Na szczęście jest kilka rzeczy, które mogą pomóc ci zrozumieć jego zachowanie! Ułatwi Ci to pozostawienie tego związku daleko w tyle i rozpoczęcie zupełnie nowej przygody w swoim życiu.

Niestety jest to najczęstszy powód, dla którego mężczyźni zaczynają ignorować kobietę po tym, jak ją podrywają. Niektórzy przedstawiciele gatunku męskiego uważają flirt za rodzaj sportu i często rywalizują ze sobą. Może właśnie stałeś się ofiarą, aby sprawdzić swoje umiejętności nagrywania i zaoszczędzić czas. Nie jest miło czytać takie słowa o sobie, ale spokojnie – ten facet nie jest ciebie wart, jeśli nie potrafi uszanować uczuć innych ludzi.

Zacznij spotykać się i śmiać z innymi przyjaciółmi. zobaczyć to

Czy przestał mówić? Czy zachowuje się tak, jakby cię nie widział, a ty nie istniejesz? Oto, co powinieneś zrobić.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad