Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Facet raz sie odzywa raz nie

Czy jesteś zły? Jak dobry jesteś? Ostateczny? Nic się nie stało? Na 100%? Ale czy mógłbyś mi coś powiedzieć?

Miliony pytań do mężczyzn, dlaczego milczą. Tryliony wątków na forach dla kobiet iw mediach społecznościowych z prośbą o natychmiastową pomoc:

Przestał odpowiadać, ponieważ nieświadomie nadepnęłaś na minę lądową

Swatanie jest na granicy. Dzięki temu w naszym życiu pojawiają się ludzie, na których patrzymy i mówimy: „Tak!”, „Nie!” i „Tak, jeśli…”.

Silne „tak” prawie nigdy nie staje się „nie”.

Ten facet ma inny sposób przetwarzania informacji

To kolejny powód, dla którego ten facet milczy. Milczenie u mężczyzny nie zawsze oznacza brak zainteresowania, bierność, obojętność czy brak wrażliwości. Wiele kobiet często myśli też, że ich partner może być zły, urażony itp. Okazuje się, że powód może być zupełnie inny. Cóż, czasami uważa się, że samiec musi wycofać się do „swojego legowiska”, że tak powiem. Czasem jest to przestrzeń fizyczna, czasem mentalna, a czasem cisza i spokój. Takie zachowanie mężczyzny nie oznacza, że ​​oddala się on od partnerki. Wiele pań popełnia w tym momencie błąd, nabiera dystansu i przestaje mówić, często czując się urażona. Taka reakcja może prowadzić do wielu nieporozumień, kłótni lub kłótni, które mogą Cię urazić.

Rozwiązaniem, które pozwala kobietom uwolnić emocje, jest często rozmowa. Kobiety lubią mówić i okazywać to. Faceci natomiast wolą się wycofać, wycofać trochę i przemyśleć wszystko w spokoju i samotności, a potem znaleźć rozwiązanie sytuacji, w której się znajdują. Dzieje się tak niezależnie od tego, czy jest to błahy problem, taki jak cieknący kran, czy bardziej złożony problem związany z uczuciami lub emocjami.

Odpowiedzi czy nie?

Pytanie tylko, co zrobisz w tej sytuacji. możesz odpisać możesz go spotkać I niech wie, że wszystkie jego długie milczenia i błędy zostały zapomniane. Możesz znowu mieć nadzieję.

Pamiętaj tylko, że ostatnim razem nie było łatwo pożegnać się z tymi nadziejami…

Ale możesz też potraktować tę sytuację jako zabawną anegdotę. Jak wspomnienie z przeszłości, które pojawiło się i wkrótce zniknie, ponieważ jesteś zajęty dużo ciekawszymi rzeczami tu i teraz. Ponieważ zostawiłeś przeszłość za sobą, aw Twojej przyszłości jest tylko miejsce dla ludzi, którzy szanują Twój czas i Twoje emocje.

TO SIĘ NAZYWA… JAK TO SIĘ NAZYWA?

Kiedy mówisz o zabraniu Prezydenta na kolację lub wygraniu światowej klasy zawodów, on ziewa i patrzy na ciebie. Reaguje na twoje problemy prostym „Wszystko w porządku” i lekkim klepnięciem po plecach. Nie obchodzi go, że twój ukochany kot właśnie umarł, a ty jesteś totalnym bałaganem, bo, jak mówi, przesadzasz. Najlepiej w ogóle nie rozmawiać i nie sprawiać kłopotów. Powinieneś ładnie wyglądać, mój Boże, posiadanie dziewczyny jest takie wyczerpujące… prawda?

Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia, dlaczego tacy ludzie znajdują kogoś, kto chce z nimi być. On umie z tobą rozmawiać, często na ciebie krzyczy, obraża cię i traktuje jak sługę, a ty – jako głupi i naiwny – dalej za nim podążasz. Nie okazuje uczuć swoim przyjaciołom i mówi do ciebie bardzo zimnym tonem – co jest naprawdę dorosłe – dąsa się, gdy nie dajesz mu dostępu do swojego łóżka i bardzo się denerwuje, gdy masz inne rzeczy do zrobienia, pozostawiając szczęśliwy iść do pracy lub szkoły. Powinieneś wpychać mu kanapki śniadaniowe pod nos i słuchać jego poleceń przez cały dzień. Nie obchodzi go, czy płaczesz, kiedy mówi ci, że jest najgorsze – w końcu ci przejdzie i też jesteś trochę histeryczny, więc nie martw się. Aha, i wbrew powszechnemu przekonaniu – nie jest „złym chłopcem”. To zwykły dzik, który zasługuje tylko na związek z drzewem, nawet jeśli to drzewo jest żałosne.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad