Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Ile będę mieć dzieci i jakiej płci

Płeć oceniana jest na podstawie badania USG na podstawie wyglądu zewnętrznych narządów płciowych. U dorosłych rozróżnienie wydaje się łatwe, ale jest trudniejsze w czasie ciąży. Głównie dlatego, że dziecko jest malutkie (w 12 tygodniu około 5-6 cm, aw 20 tygodniu około 300-400 g i około 15 cm). I wcale nie muszą chcieć się pokazywać…

Pierwsze pytania o płeć pojawiają się w badaniu genetycznym około 12 tygodnia życia, czyli gdy dziecko ma około 5-6 cm wzrostu (CRL wymiary). Wtedy męskie i żeńskie genitalia wyglądają prawie identycznie. Zgodnie z protokołem zasugerowanym w Woodward’s Diagnostic Imaging Obstetrics w pierwszym trymestrze ciąży u mężczyzn diagnozuje się, gdy fallus jest skierowany bardziej w górę, a u kobiet, gdy skierowany jest niżej. To niezbyt dokładny opis.

Skąd mam wiedzieć, że urodzę dziecko?

Tarot pozwala odpowiedzieć na pytanie, czy pytający będzie miał w przyszłości dzieci. Pozwala również odpowiedzieć na pytanie, ile dzieci będzie miała, choć to bardzo zależy od osoby. Można powiedzieć, że karty pokazują dzieci, które na pewno pojawią się na świecie, ale nie mogą ograniczać ludzi co do liczby dzieci, które chcą.

Nie może im powiedzieć: mogę zobaczyć z tobą dwoje dzieci, jeśli oboje chcą dużo więcej. Są rzeczy, na które karty nie mają wpływu i których nie mogą wymusić na osobie wbrew jej woli.

Biorąc pod uwagę moje doświadczenia nie tylko jako wróżki, ale także jako kobiety, uważam, że pytanie, ile dzieci będzie miał człowiek w przyszłości, należy potraktować bardziej jako próbę zaspokojenia ciekawości, odpowiedzi, czy dzieci są bardziej prawdopodobne niż brane za pewnik. Przyszłość, a co za tym idzie liczba dzieci, które chcemy mieć, zależy tylko od nas i możliwości, jakie daje nam życie.

Mniej rozczarowań

Jeśli marzysz o określonej płci dziecka, wiedząc o tym jeszcze przed porodem i zdając sobie sprawę, że nie jest to to, czego oczekujesz, możesz doświadczyć silnego rozczarowania.

Te emocje będą prawdopodobnie złagodzone i łatwiejsze do zrozumienia, jeśli będziesz mogła trzymać i uważnie obserwować swoje dziecko, gdy poznasz jego płeć. Wtedy łatwiej dojdziesz do oczywistych wniosków, że płeć dziecka nie jest tak ważna, jak mogłoby się wydawać, a dziecko jest z natury wyjątkowe, ponieważ jest nasze.

skok wzwyż

Dobry rok na posiadanie dzieci, gdy horoskop rodzinny wskazuje pomyślny czas. Wybierz rok 2, 5 lub 6 z numerologii rodzinnej, ale przy planowaniu poczęcia weź pod uwagę różne czynniki zewnętrzne.

PDD to skrót używany przez lekarzy dla określenia przewidywanej daty porodu.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad