Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Ile filmów jest na YouTube

YouTube to przede wszystkim maraton, a nie sprint. Jeśli prześlesz film dzisiaj lub jutro i początkowo nie będzie on chwytliwy, nie uzyska żadnych wyświetleń, co nie ma absolutnie żadnego znaczenia na wczesnych etapach rozwoju YouTube. Dla mnie niektóre filmy zaczęły przechodzić przez algorytm YouTube dopiero po 4-5 miesiącach. Tutaj również wymagana jest cierpliwość.

Druga sprawa to regularność. Od roku wrzucam filmy na YT raz w tygodniu. Z przerwą świąteczną i noworoczną, która nastąpiła niedawno. Myślę, że powinna być regularność. Regularne przesyłanie filmów do YouTube. Co tydzień, co dwa tygodnie, te filmy powinny wychodzić. Zauważ, że mówię tutaj o kanale takim jak mój. Poprzez ściśle prowadzony kanał YT.

Jak śledzić wykorzystanie danych w YouTube

Śledzenie wykorzystania danych może pomóc Ci zrozumieć, w jaki sposób wykorzystywane są Twoje dane i czy należy je ograniczyć. Jeśli chcesz zobaczyć, ile danych zużywa YouTube na Twoim telefonie, możesz to zrobić zarówno na iPhonie, jak i na Androidzie.

Aby sprawdzić wykorzystanie danych YouTube na iPhonie, wykonaj następujące kroki:

Krok 4: Używaj pogrubionych miniatur

Według YouTube „90% najlepszych filmów w YouTube ma własne miniatury ”.

To PRAWDA.)

YouTuberzy lubią remiksy

YouTube stale ulepsza filmy krótkometrażowe. Udostępnia funkcje przycinania i zielonego ekranu na iOS (a wkrótce także na Androida), a także umożliwia przeglądać obszerne statystyki i wskaźniki dotyczące wydajności określonych treści w naszych różnych formatach wideo: VOD (wideo na żądanie), transmisje na żywo i filmy krótkometrażowe, umożliwiając twórcom ulepszenie strategii dotyczących treści, personalizację i optymalizację, aby jak najlepiej wykorzystać platformę, jeśli chodzi o zasięg i przychody.

YouTuberzy chętnie naśladują ten przykład śledzić i próbować urozmaicać swoje sposoby dotarcia do odbiorców. Jeśli komuś udało się stosunkowo wcześnie „nakręcić” shorty, to teraz może cieszyć się dobrymi wynikami, którymi chwali się YouTube, który wyraźnie promuje nowe filmy w krótkim formacie.

Wyszukiwanie w YouTube

Wyszukiwanie nowych treści w YouTube odbywa się na podstawie wyników wyszukiwania i rekomendacji (strona główna, sugerowane filmy). Wyszukiwarka będąca częścią serwisu działa podobnie do wyszukiwarki Google. Każdy film jest oceniany przez algorytmy, które wyświetlają wyniki dla określonego zapytania w odpowiedniej kolejności. Na samej górze listy wyników wyszukiwania znajdują się treści sponsorowane – najczęściej są to linki do stron internetowych w ramach kampanii Google Ads.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad