Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Ile godzin musisz mieć na YouTube do naładowania?

Coraz częściej korzystasz z filmów rekrutacyjnych? Ta nowa forma podbija serca coraz większej liczby rekruterów. Ale YouTube to nie tylko film rekrutacyjny! Zarówno w rekrutacji, jak i w employer brandingu drzemie ogromny potencjał, który można wykorzystać. Ponad połowa użytkowników twierdzi, że serwis pomaga im zdobywać nową wiedzę i odkrywać nowe, ciekawe rzeczy, o których wcześniej nie mieli pojęcia. Wydaje się, że co piąty użytkownik YouTube decyduje się na zakup określonego produktu lub usługi. Jak wykorzystać ogromny potencjał sieci do działań HR? Zainspiruj się nowym numerem HelloNews!

1. Bok jest lepszy niż góra? Choć awans wertykalny często kojarzy się z pewnym prestiżem, lepszymi warunkami finansowymi i rozwojem, to nie zawsze okazuje się on najlepszym rozwiązaniem. Coraz więcej firm dostrzega korzyści płynące z awansów horyzontalnych – zmiany charakteru pracy, w obszarach pracy, które pozwalają na jeszcze lepsze wykorzystanie i dopasowanie umiejętności pracowników. Najlepszy sprzedawca nie zawsze okazuje się równie świetnym kierownikiem sprzedaży, doskonały inżynier nie musi pracować jako kierownik produkcji. W jaki sposób wewnętrzna promocja może pomóc w takich przypadkach? Jakie szanse i zagrożenia się z tym wiążą?

Co to jest subskrypcja YouTube?

Jeśli komuś podoba się Twój kanał YouTube, podobają mu się filmy, które tworzysz, może kliknąć czerwony przycisk z napisem Subskrybuj. Wygląda dokładnie tak:

… i jest zawsze pokazywany pod filmem po prawej stronie.

Jak naładować baterię za pomocą ładowarki?

  • Ładowanie baterii powinno zająć 10-12 godzin.
  • W wyjątkowych sytuacjach można go ładować przez około 15 minut.
  • Wyjmij baterię.
  • W razie potrzeby odkręć korki.
  • Zamocuj uchwyty baterii – plus do plusa i minus do minusa.
  • Ustaw prawidłową wartość w prostowniku.
  • Podłącz ładowarkę do źródła zasilania.

Moje kable autostartu:

prędkość wysyłania

prędkość wysyłania wideo zależy od szybkości wysyłania szerokopasmowego. Aby przesłać film do YouTube, potrzebujesz stabilnego połączenia z Internetem. Jeśli Twoje połączenie ciągle się zrywa lub jest słabe, możesz nie być w stanie przesłać filmu lub przetworzenie go w YouTube może zająć dużo czasu. Szybkość wysyłania zależy również od formatu pliku wideo.

Teraz, gdy wiesz, ile czasu zajmuje YouTube przetworzenie Twojego filmu, możesz podjąć kroki w celu skrócenia czasu ładowania.

Walutą, nad którą nie masz kontroli, jest czas.

Czas to nasza waluta, nie tylko podczas odwiedzania YouTube, ale w każdej chwili naszego życia. Nie możemy go zwrócić. Dlatego tak ważne jest, aby angażować się w działania, które są dla nas ważne i mają wartość.

Czas jest tak ciekawym zjawiskiem, że nie sposób zachować spokoju. Jeśli chodzi o pieniądze, w pewnym momencie swojego życia możesz powiedzieć „PAS!”, rzucić pracę i żyć z oszczędności (szczęściarz!). Ale czas jest zupełnie inny. Stracimy ją stojąc w miejscu. Wycofujemy się. Tracimy go i nic nie możemy na to poradzić. Czy nam się to podoba, czy nie, spędzamy na tym cały nasz czas. Kiedy coś robimy, biernie patrzymy, jak mijają sekundy.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad