Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Ile godzin wideo przechodzi do YouTube dziennie?

Nikomu nie trzeba przypominać, że jesteśmy społeczeństwem uzależnionym od multimediów, internetu i Facebooka. Jednak z czasem pojawia się pytanie i potrzeba mierzenia stopnia tej zależności. YouTube doszedł do tego wniosku, licząc, ile godzin dziennie użytkownicy spędzają na oglądaniu filmów zamieszczonych w popularnym serwisie.

Emilian Kamiński nie żyje.Co napisał w ostatnich tekstach?

Przyjaciółka Emiliany, znana aktorka i pisarka Joanna Szczepkowska, ujawniła na Facebooku, co napisał do niej ze szpitala. Swój wpis rozpoczęła od kilku słów o tym, jakim był Kamiński.

Emil!!!!!Powinieneś był przeżyć nas wszystkich!!!. Mój przyjaciel z klasy PWST. Przyjaciel dla nas wszystkich. Najsilniejszy z nas, najszczęśliwszy, optymista z wielką wiarą w to, co mu dano, rodzaj siły, która go trochę dzieliła mimo wielkiego serca. Nie pił, nie palił, ciągle ćwiczył, pracował, doskonalił się, jakby wiedział, że ma coś ważnego do zrobienia, nawet jeśli nie wszyscy w to wierzyli – zaczęła.

Sprzedaż subskrypcji YouTube za pośrednictwem różnych witryn

Subskrypcje YouTube to gorący temat. Gdy wpiszemy w Google słowa „subskrypcje YouTube”, otrzymamy wyniki ze stronami oferującymi kupno subskrybentów YouTube. Ale czy na prawdę Cię to obchodzi?

Każdy chce, aby jego kanał YouTube rozwijał się szybko i dynamicznie. Chodzi o godziny oglądania filmów i liczbę subskrybentów.

Wielu z nas stosuje w tym celu najprostsze metody. Kupuję lajki, subskrypcje, komentarze na YouTube – i grę na gitarze. Nic gorszego!

Ostatnio FOMO staje się coraz bardziej popularne i na naszej stronie można zobaczyć coraz mniej recenzji i materiałów na temat niektórych rodzajów gier. Wszystko przez to, że ustawiłem kilka elementów, które sprawiają, że dość szybko rezygnuję z gier.

Twórcy niektórych produkcji prześcigają się w różnych sztuczkach, by spędzić więcej czasu ze swoimi tytułami. Mamy codzienne logowanie, wydarzenia czasowe, przeklęte Przepustki Bitewne i inne oferty ograniczone czasowo. Wszystko to ma na celu wywołanie u graczy tzw. FOMO (Fear of Missing Out), zmuszającego ich do regularnego logowania się do gry i wykonywania tych samych, powtarzalnych czynności. Brzmi trochę jak praca, za którą nie otrzymujemy zapłaty. Do napisania tego artykułu zainspirował mnie materiał z Game Maker’s Toolkit, w którym twórca opisuje mechanikę, która sprawia, że ​​gracze Fortnite wracają regularnie.

Szybka matematyka

Mark Robertson z ReelSEO postanowił przeprowadzić szybką symulację, aby zobaczyć, jak prognozy wyglądają dzisiaj. Według jego obliczeń co minutę do YouTube trafia około 500 godzin nowych treści. W przyszłości, w 11. urodziny YouTube, będzie to 600 godzin. To tylko prognozy, ale podejrzewam, że wkrótce przekonamy się, na ile były dokładne.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad