Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Ile jest pobierane przez wideo na YouTube?

W zależności od tego, co oglądasz, przeglądanie TikTok zużywa około 700 MB danych na godzinę. To nie wydaje się dużo w porównaniu do Netflixa czy Youtube’a. Jednak po kilku dniach intensywnego użytkowania limit może zostać przekroczony. Jak ograniczyć wykorzystanie danych TikTok? Włączmy tryb oszczędzania danych.

Jak to działa?

Ile możesz zarobić na obejrzenie filmu w YouTube?

Przede wszystkim należy pamiętać, że YouTube płaci twórcom za oglądanie ich filmów. Świetnym przykładem jest Karol Friz Wiśniewski i jego kanał YouTube o tej samej nazwie. Aby zilustrować cały proces, wybraliśmy tego kreatora, ponieważ jest on obecnie jednym z najpopularniejszych. To on zapoczątkował projekt „Ekipa”, który młodsi widzowie znają głównie z pracy na YouTube. Starsi odbiorcy po raz pierwszy usłyszeli o nim, gdy dzieciaki oszalały na punkcie słynnych lodów powstałych we współpracy Ekipy i Korala.

Filmy Friza należą obecnie do najpopularniejszych w YouTube. Każdy wydany odcinek gromadzi od 1 do 3 milionów wyświetleń. Jak to wpływa na zarobki YouTuberów? Ceny za tysiąc wyświetleń reklamy są zróżnicowane – od kilku groszy do kilku złotych.

Ale średnio można liczyć na około 1 zł za 1000 wyświetleń. Stworzony przez Friza film „To były najlepsze chwile w naszym życiu” miał 2,5 mln wyświetleń, a twórca zarobił 2,5 tys. zł. To nie wydaje się dużo, ale pamiętaj, że to na wideo!

Redaktor platform strumieniowego przesyłania wideo

Istnieją nazwy użytkowników strumieniowego przesyłania wideo, które są dostępne dla każdego użytkownika. Ilse sont available pour all types d’appareils, mais les telefony przenośne reprezentują sans aucun doute une part valide. Les utilisers recherchent un moyen de leurs leurs series et vidéos préférés de n’importe où. Jest to proste tylko wtedy, gdy masz połączenie z Internetem.

komórka oznacza que ces dernières années, de nombreuses nouvelles plateformes sont apparues qui ofrent des services de ce type. Dodatkowa część jest również dostępna w wersji webowej, jak również jest dostępna dla aplikacji mobilnych.

Analiza, dlaczego tak mało zarobiłem na tym filmie w YouTube?

Zakładam, że na zarobki z YT wpływa kilka czynników, a mianowicie:

Korzystanie z witryn do publikowania filmów

Główna korzyść z korzystania z zewnętrznych witryn Zaletą hostingu i udostępniania klipów filmowych jest wygoda i automatyzacja pracy związanej z konwersją do wielu formatów. Korzystanie z YouTube polega w rzeczywistości na przesyłaniu materiału wideo w dowolnym formacie, konwertowaniu tego pliku i samodzielnym publikowaniu go. Drugą zaletą może być fakt, że nasz film od razu pojawia się jako treść w wyszukiwarce YouTube, dzięki czemu procent użytkowników właśnie tam go znajdzie i zapozna się z naszym materiałem.

Korzyści płynące z korzystania z zewnętrznych witryn do publikowania filmów są następujące:

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad