Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Ile kanałów YouTube jest na świecie?

Czasami otwarcie nowego kanału może nie przebiegać tak, jak sobie wyobrażałeś. Może się zdarzyć, że wzrost liczby obserwujących jest boleśnie powolny i chcesz się cofnąć i opracować strategię. A może w końcu porzuciłeś pomysł, który Twoim zdaniem nie jest już zgodny z długoterminowymi celami Twojej firmy. W przyszłości możesz nawet zdecydować o połączeniu swoich treści w jeden kanał.

Niezależnie od problemu, najlepszą decyzją byłoby usunięcie kanału. Oto jak:

MrBeast jest nowym królem YouTube

PewDiePie (właściwie Felix Kjellberg ze Szwecji) to zdecydowanie osoba, której nie trzeba przedstawiać. Był pierwszym YouTuberem, który przekroczył 100 milionów subskrybentów YouTube w sierpniu 2019 roku, ponad trzy lata temu. W tym czasie żaden YouTuber nie zbliżył się do takiego wyniku. Amerykański twórca treści MrBeast, którego prawdziwe nazwisko to Jimmy Donaldson, przejął pałeczkę.

Donaldsonowi udało się prześcignąć wspomnianego PewDiePie z 111,95 milionami subskrybentów w chwili pisania tego tekstu, w porównaniu do 111,84 miliona, które zajęło drugie miejsce. To naprawdę ogromna liczba, ale warto zauważyć, że stale rośnie. W listopadzie (zaledwie dwa tygodnie temu) Jimmy miał 109 milionów subskrybentów swojego kanału, co oznacza, że ​​w tak krótkim czasie zyskał 3 miliony.

Podsumowanie

YouTube, zarówno polski, jak i zagraniczny, to tak naprawdę potężna wyszukiwarka informacji, w której możemy znaleźć niemal wszystko. Przypominamy jednak, że ta maszyna nie działa sama, ale jest kontrolowana przez użytkowników serwisu. Naprawdę decydujemy o tym, co jest na topie, ponieważ wielu YouTuberów tworzy swoje filmy tylko dla widzów. Często jednak prowadzi to do różnych patologicznych zachowań, takich jak: B. Pathostreaming, w którym powszechnie występuje alkohol, przemoc, różnego rodzaju narkotyki oraz powszechnie stosowane są różnego rodzaju wulgaryzmy. Jeśli więc nie chcemy, aby takie zjawiska miały miejsce, po prostu ich nie obserwujemy.

✿ Kids Diana Show

Liczba subskrybentów: 68,2 mln

✿ Kids Diana Show to kolejny po Like Nastya niezwykle popularny kanał z treściami dla dzieci. Główną bohaterką spektaklu jest Diana – mała dziewczynka, która bawi się z rodziną i przyjaciółmi. Jest to kanał z największą liczbą subskrybentów na Ukrainie i jednocześnie jednym z najpopularniejszych na świecie. Możemy znaleźć piosenki do nauki dla dzieci lub krótkie filmy do nauki języka angielskiego. Kanał Diany odniósł spektakularny sukces, doceniony przez największe portale biznesowe. Według Business Insider roczne przychody ✿Kids Diana Show wahają się od 3 do 45 milionów dolarów.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad