Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje członek na YouTube?

Dzięki YouTube Premium możesz słuchać ulubionej muzyki bez irytujących reklam iw tle, a także pobierać i zapisywać utwory, aby odtwarzać je bezpłatnie w samolocie lub pociągu, gdy nie masz dostępu do internetu. Nic więc dziwnego, że funkcja YouTube Premium od razu wzbudziła ogromne zainteresowanie! Ile kosztuje YouTube Premium w Polsce?

Chociaż ostatnio słyszeliśmy o planowanym zwiększeniu liczby subskrypcji YouTube Premium, zmiany te nie dotyczą obecnie Polski.

Jak zasubskrybować YouTube Premium

Nasza metoda, którą ostatnio zdobyliśmy, to subskrypcja YouTube przez Argentynę. W efekcie za dostęp do usługi nie płacisz 23,99 zł miesięcznie, a jedynie 5 zł miesięcznie. Wszystko, czego potrzebujesz, aby skorzystać z „promocji”, to aplikacja VPN.

Subskrypcja rodzinna YouTube Premium nie będzie już tak opłacalna. Google podnosi ceny

Wszystko drożeje. Smartfony, tablety i usługi. Gwałtowna inflacja i rosnące koszty sprawiają, że coraz więcej producentów urządzeń i usługodawców zmienia dziś swoje cenniki. Niektórzy starają się nie spotykać wszystkich swoich klientów. Google będzie tutaj przykładem. W chwili pisania tego tekstu firma nie zdecydowała się, aby subskrypcje YouTube Premium były droższe dla wszystkich. Dotyczy to tylko członków planu rodzinnego.

Nie podejmujemy tych decyzji pochopnie i rozumiemy, jak trudne mogą być dla naszych członków. Ta nowa cena odzwierciedla pełną wartość YouTube Premium i pozwala nam rozwijać jeszcze więcej funkcji premium oraz nadal wspierać twórców i artystów, których nasi członkowie oglądają i słyszą w YouTube. Rzeczniczka YouTube, Marni Greenberg, powiedziała The Verge w oświadczeniu

Co oferuje YouTube Premium?

  • odtwarzanie w tle – odtwarzanie muzyki na ekranie blokady oraz podczas korzystania z innych aplikacji,
  • brak reklam – brak ciągłych reklam podczas oglądania filmów,
  • tryb offline – Dodatkowo, możesz pobierać materiały i odtwarzać je bez dostępu do internetu,
  • YouTube Music Premium – w ramach abonamentu YT Premium mamy dostęp do usługi YT Music Premium.

Korzystanie z YouTube Premium wiąże się z innymi korzyściami. Daje dostęp do biblioteki YouTube Originals, która obejmuje seriale i filmy, dzięki czemu możesz oglądać je bez reklam i mieć dostęp do unikalnych treści, takich jak wersje reżyserskie i inne materiały.

YouTube Music Premium

YouTube Music Premium to bardzo ciekawe narzędzie, które pozwoli Ci poszerzyć muzyczne horyzonty. Po prostu wybierz swoich ulubionych wykonawców, a otrzymasz propozycje, które pomogą Ci jeszcze lepiej poznać świat muzyki. Usługa umożliwia słuchanie muzyki nawet przy zablokowanym ekranie.

Fani nowych rozwiązań mogą się cieszyć, że YouTube Premium pozwala użytkownikom testować eksperymentalne funkcje, nad którymi YouTube obecnie pracuje. Przykładami mogą być wyszukiwania głosowe filmów na komputerze lub filtry językowe. Ci, którzy chcą pomóc w kształtowaniu przyszłości YouTube, z pewnością docenią możliwość przetestowania funkcji eksperymentalnych.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad