Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje każdy prezent tiktok

TikTok może być mylącym miejscem. Ale bez obaw! Tutaj mamy odpowiedź na najczęściej zadawane pytania!

Zasady TikTok dotyczące przedmiotów wirtualnych wyraźnie stanowią, że użytkownicy poniżej 16 roku życia nie mogą przyjmować prezentów TikTok. Może się to wydawać niesprawiedliwe dla młodszych użytkowników (i rzeczywiście tak jest), ale ta zasada ma na celu ochronę bardziej narażonych użytkowników przed nadużyciami.

Ile kosztuje 1 milion monet na TikTok?

W dalszej części artykułu dowiesz się, ile kosztuje 1 milion monet TikTok. Przeczytaj więcej na ten temat.

Moneta TikTok to waluta używana w aplikacji. Te monety są kupowane za prawdziwe pieniądze i przechowywane w portfelu TikTok. Dodawanie monet do portfela to TikTok Coin Top Up. Monety TikTok służą do wysyłania prezentów Twojemu ulubionemu twórcy treści. To są emotikony i komentarze na żywo twórcy treści TikTok. Możesz także zasilić swoje konto monetami TikTok i kupować promocje TikTok. Zawsze pamiętaj, że te monety nie podlegają zwrotowi.

Ile do tej pory zarobił TikTok?

TikTok ma ponad miliard instalacji na całym świecie. Dzisiaj otrzymaliśmy informację o tym, ile aplikacja zarabia dzięki mikropłatnościom, czyli możliwości zakupu wirtualnych monet („Coins”) za prawdziwe pieniądze. To dokładnie 75 milionów dolarów wydanych zarówno przez użytkowników iOS, jak i Androida. to dużo? Cóż, biorąc pod uwagę, że przejęcie Musical.ly kosztowało około 800 milionów dolarów, wygląda to jak kropla w morzu potrzeb. Myślę, że prawdziwe zyski przyniosą dopiero reklamy, które wkrótce pojawią się na TikToku…

Jak rozkładają się koszty TikToka pod względem systemów operacyjnych i krajów, w których większość ludzi kupuje wirtualne monety? ? Niestety dane nie są dokładne, ponieważ kwota 75 milionów dolarów nie obejmuje płatności dokonanych za pośrednictwem chińskich sklepów z Androidem innych niż Google Play.

Wiemy jednak, że użytkownicy iOS mieszkający w samych Chinach wygenerowali około 23% całości (około 17,3 mln USD). Na arenie międzynarodowej dominują jednak Amerykanie. W samych Stanach Zjednoczonych na wirtualne monety zakupione za pośrednictwem aplikacji TikTok wydano ponad 41 milionów dolarów. Warto również wspomnieć o Indiach, gdzie aplikacja TikTok odnotowała największą liczbę mobilnych instalacji na świecie. Kraj ten nie jest jednak tak bogaty jak USA. W Indiach mikropłatności TikTok wygenerowały zaledwie 3,8 miliona dolarów przychodu.

Jak działają prezenty TikTok

Jeśli jesteś użytkownikiem TikTok i osiągniesz 1000 subskrybentów, TikTok będzie dawał Ci gify od fanów podczas Twoich filmów na żywo. Jak wspomniano w powyższym akapicie, prezenty mają postać odznak. Wygląd ikony może wahać się od pandy do królowej dramatu. Pamiętaj też, że wszystkie odznaki są płatne i mają inną wartość. Oznacza to, że jako fan musisz wydać trochę pieniędzy, aby pokazać, że doceniasz treści dostarczane przez twojego ulubionego autora. Jeśli sam jesteś twórcą wideo, powinieneś jednocześnie cieszyć się z takiego prezentu. Faktem jest, że kiedy zbierzesz wszystkie prezenty, możesz wymienić wirtualne odznaki na wirtualne diamenty, które następnie możesz wykorzystać do zarobienia prawdziwych pieniędzy.

To prowadzi nas do głównej części tego artykułu. Monety to waluta, której potrzebujesz do kupowania prezentów na TikTok. Monety to jedyny zakup pieniężny dostępny w aplikacji. Tylko kupując monety, możesz kupić prezenty. Dlatego możesz kupować prezenty na TikTok tylko wtedy, gdy masz ukończone 18 lat.

Jakie są wymagania dotyczące wysyłania prezentów na TikTok?

Jedynym wymaganiem dla osób chcących wysyłać prezenty jest ukończone 18 lat. Jeśli jesteś pełnoletni, możesz kupować monety TikTok i wysyłać prezenty swoim ulubionym twórcom. Twórcy, którzy chcą otrzymać prezenty, mają jednak do spełnienia znacznie więcej wymagań.

Jeśli jesteś twórcą i chcesz otrzymywać prezenty, musisz spełnić następujące wymagania:

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad