Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje YouTube Premium?

Na początku istnienia YouTube Premium amerykańska firma założyła, że ​​zachęci klientów do wykupienia abonamentu z własnymi treściami niedostępnymi gdzie indziej. Powstały między innymi seriale „Cobra Kai”, „Liza on Demand”, „Szkoła…”. Niestety w pewnym momencie firma przestała tak mocno inwestować w drogie seriale i udostępniać część z nich za darmo, a nowe produkcje w duchu YouTube Originals to nie drogie seriale, reportaże i małe dokumenty. Należy jednak zaznaczyć, że kupując subskrypcję YouTube Premium, otrzymujesz dostęp do kilkunastu dobrych produkcji, których nie zobaczysz nigdzie indziej bez subskrypcji YouTube Premium.

YouTube Premium ma kilka innych asów w rękawie oprócz unikania reklam i dostępu do YouTube Music Premium. Pierwsza to opcja zapisania wybranej treści do pamięci telefonu. Filmy i muzyka mogą być przechowywane na urządzeniach mobilnych, są tam przechowywane przez 30 dni, w tym czasie nie masz połączenia z Internetem u nas. Oznacza to, że jeśli nie wyjedziesz z Polski na dłużej niż miesiąc, Twoje treści nie znikną. Uwaga — jeśli w telefonie pozostało mniej niż 5% wolnego miejsca, dalsze pobieranie nie będzie możliwe.

Jak zasubskrybować YouTube Premium

Nasza metoda, którą ostatnio zdobyliśmy, to subskrypcja YouTube przez Argentynę. W efekcie za dostęp do usługi nie płacisz 23,99 zł miesięcznie, a jedynie 5 zł miesięcznie. Wszystko, czego potrzebujesz, aby skorzystać z „promocji”, to aplikacja VPN.

Pełny dostęp do YouTube Originals

Chociaż nie masz nic przeciwko oglądaniu reklam w YouTube, istnieją inne funkcje, które mogą uzasadniać cenę YouTube Premium. Na początku jedną z głównych zalet YouTube Premium był dostęp do YouTube Originals: zbioru ekskluzywnych programów tworzonych przez YouTube.

Jednak ostatnio YouTube udostępnił wszystkim wiele treści YouTube Originals. Teraz użytkownicy bezpłatnej wersji mogą oglądać YouTube Originals z reklamami, tak jak każdy inny film. Firma niejasno stwierdza, że ​​„tylko wybrane odcinki mogą być dostępne do transmisji strumieniowej w danym momencie”, ale z naszego doświadczenia wynika, że ​​większość treści Originals jest dostępna dla wszystkich.

Subskrypcja rodzinna YouTube Premium nie będzie już tak opłacalna. Google podnosi ceny

Wszystko drożeje. Smartfony, tablety i usługi. Gwałtowna inflacja i rosnące koszty sprawiają, że coraz więcej producentów urządzeń i usługodawców zmienia dziś swoje cenniki. Niektórzy starają się nie spotykać wszystkich swoich klientów. Google będzie tutaj przykładem. W chwili pisania tego tekstu firma nie zdecydowała się, aby subskrypcje YouTube Premium były droższe dla wszystkich. Dotyczy to tylko członków planu rodzinnego.

Nie podejmujemy tych decyzji pochopnie i rozumiemy, jak trudne mogą być dla naszych członków. Ta nowa cena odzwierciedla pełną wartość YouTube Premium i pozwala nam rozwijać jeszcze więcej funkcji premium oraz nadal wspierać twórców i artystów, których nasi członkowie oglądają i słyszą w YouTube. Rzeczniczka YouTube, Marni Greenberg, powiedziała The Verge. Cena usługi to wtedy około 4 zł, ale może się nieznacznie różnić w zależności od banku.

Polega na wykupieniu abonamentu łącząc się przez Argentynę. W tym celu skorzystaj z bezpłatnego VPN, który wirtualnie przenosi naszą lokalizację do tego kraju. Zmieniając IP na Argentynę możemy kupić argentyńskie YouTube Premium w lokalnej cenie 119 ARS (argentyńskie peso), czyli około 4 zł. Ta metoda jest bezpieczna i stosowana każdego miesiąca przez wielu użytkowników, a co najważniejsze – działa od dawna. Po zakupie usługi nie musisz już łączyć się przez VPN i możesz korzystać z niej w pełnym zakresie bez żadnych ograniczeń.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad