Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje zakup obserwujących na YouTube?

Co sprawia, że ​​Instagram jest popularny, a nie inne sieci społecznościowe? Jak zdobyć obserwujących na Instagramie i dlaczego inni mają ich więcej. Dlaczego tak wiele osób reklamuje swoje produkty lub zleca tę reklamę influencerom? Dzisiejsze społeczeństwo ludzkie jest często określane jako społeczeństwo informacyjne i konsumpcyjne. Połykamy dużą ilość treści w krótkim czasie. Instagram polega na konsumowaniu tych treści. Ile zdjęć modeli lub pysznego jedzenia, memów, filmików widzisz na Instagramie w ciągu dnia? Kilkadziesiąt? Niektóre mogą mieć kilkaset. I o to w tym wszystkim chodzi. Zdjęcie jest główną treścią, opis to tylko mały dodatek, który zazwyczaj nie zmienia odbioru zdjęcia. Wizerunek musi się wyróżniać, zainteresować, a potem na niego patrzymy i możliwe, że polubimy profil lub nawet go obserwujemy, jeśli temat lub osoba, o której mowa, nas interesuje. Dlatego Instagram jest tak popularny. W krótkim czasie można dużo zobaczyć – w końcu wystarczy kilka ruchów palcem. Aplikacja jest prosta, przejrzysta i pozbawiona zbędnych bajerów. Interesują nas zdjęcia wgrywane do aplikacji, a nie sama aplikacja.Uwaga użytkownika skupiona jest przede wszystkim na treściach takich jak zdjęcie pięknej kobiety czy ulubiony posiłek.

Najpierw treść, potem pieniądze

Zasady współpracy z YouTube są bardzo jasne: przesyłaj oryginalne filmy, do których masz pełne prawa autorskie; Twórz ciekawe treści na temat, który Cię interesuje; Słuchaj swoich fanów i reaguj na ich potrzeby. Nie staraj się osiągać zysków, ponieważ musisz wykazać się determinacją, aby je osiągnąć. Niedawno zmieniona polityka finansowa YouTube znacznie zwiększyła wymagania dla twórców.

Aby zacząć zarabiać, musisz mieć co najmniej 1000 fanów swojego kanału i ponad 4000 godzin czasu oglądania w ciągu ostatnich 12 miesięcy. W teorii powinno to zmusić autorów do cięższej pracy nad jakością materiałów. Jak zwykle praktyka była trochę inna niż zakładano: celebryci z YouTube’a zyskali jeszcze większą popularność, a mali YouTuberzy stracili źródło utrzymania. Właściwie źródło, bo duże pieniądze zaczynają się od kilku milionów wyświetleń.

Wielu YouTuberów, zwłaszcza początkujących, zwraca się do programu partnerskiego YouTube o nazwie AdSense jako źródła dochodu. Po podłączeniu właściciel wideo zgadza się nie wyświetlać żadnych reklam w swoich produkcjach. Ma wybór gdzie i jakie reklamy się pojawiają, a zyski czerpie z ilości wyświetleń lub kliknięć w sponsorowany materiał. Niestety wbrew oczekiwaniom nie są to kokosy.

Instalikes

Instalike to bardzo przystępna polskojęzyczna strona z usługami dla różnych mediów społecznościowych. Oprócz Instagrama czy Facebooka obsługuje również YouTube i oferuje kompleksowe pakiety obejmujące wyświetlenia.

Na tej stronie możesz wybierać między zwykłymi wyświetleniami w YouTube a wyświetleniami filmów w YouTube Premium. W przypadku pierwszej i drugiej opcji pakiety kosztują od 16,99 zł do 159,99 zł i obejmują od 1000 do 10 000 wyświetleń. Do tego dochodzi opłata za natychmiastową realizację (+15%) i wysoką jakość (+20%).

Zamawianie obserwujących na PC (wersja na PC)

Składanie zamówienia na PC jest bardzo proste i analogiczne do wersji mobilnej, ale wygląda trochę inaczej.

Przede wszystkim musimy przejść na górę strony i najechać kursorem na „INSTAGRAM”, a następnie wybrać „Obserwatorzy na Instagramie” z rozwijanego menu.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad