Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Ile płaci YouTube za 1 milion wizyt?

Przede wszystkim należy pamiętać, że YouTube płaci twórcom za oglądanie ich filmów. Świetnym przykładem jest Karol Friz Wiśniewski i jego kanał YouTube o tej samej nazwie. Aby zilustrować cały proces, wybraliśmy tego kreatora, ponieważ jest on obecnie jednym z najpopularniejszych. To on zapoczątkował projekt „Ekipa”, który młodsi widzowie znają głównie z pracy na YouTube. Starsi odbiorcy po raz pierwszy usłyszeli o nim, gdy dzieciaki oszalały na punkcie słynnych lodów powstałych we współpracy Ekipy i Korala.

Filmy Friza należą obecnie do najpopularniejszych w YouTube. Każdy wydany odcinek gromadzi od 1 do 3 milionów wyświetleń. Jak to wpływa na zarobki YouTuberów? Ceny za tysiąc wyświetleń reklamy są zróżnicowane – od kilku groszy do kilku złotych.

Ale średnio można liczyć na około 1 zł za 1000 wyświetleń. Stworzony przez Friza film „To były najlepsze chwile w naszym życiu” miał 2,5 mln wyświetleń, a twórca zarobił 2,5 tys. zł. To nie wydaje się dużo, ale pamiętaj, że to na wideo!

Ile zarabiasz za MILION wyświetleń na Youtube❓

Spójrz na statystyki:

Od początku istnienia mojego kanału, czyli od 19 października 2014 do teraz, Mam 194,5 miliona wyświetleń, zarobiłem 262 235 $ czyli około 1 022 716 PLN.

Nikt nie wygrał jackpota Powerball o wartości ponad 700 milionów dolarów w środę wieczorem, ale mieszkaniec Illinois jest teraz jednym z sześciu szczęśliwych zwycięzców o wartości 1 miliona dolarów po losowaniu. Coraz więcej osób walczy o mega nagrodę. Czy zostanie ustanowiony kolejny rekord wysokości?

Według urzędników Illinois Lottery zwycięski los został zakupiony w Riverside Mobile, zlokalizowanej przy 500 Main Street w Sycamore.

„Pan, który jest jednym z naszych stałych klientów, wpadł dziś rano do naszego sklepu i krzyknął:

statystyki i formaty reklam używane w YouTube

rodzaje reklam w YouTube Zobacz

)

Ponad 110 000 osób oglądało film Popko na YouTube przez około miesiąc, co przyniosło zysk w wysokości 2,42 USD, więc przy kursie 1 USD = 3,9 PLN Dochód przed opodatkowaniem wynosi 9,44 PLN Dochód polski i amerykański w YouTube w dalszej części artykułu.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad