Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Ile płaci YouTube za 100 000 wizyt w Hiszpanii?

Nieruchomość można kupić za gotówkę, ale zakup można sfinansować kredytem nawet jeśli obecnie pracujesz i zarabiasz w Polsce! Moja krótka diagnoza wykazała, że ​​mogę dostać pożyczkę z oprocentowaniem około 2,7% przy 30% wkładzie własnym na mój polski PIT. Co ciekawe, bank nie potrzebuje przetłumaczonych dokumentów, ponieważ może to zrobić samodzielnie. Oczywiście każdy bank może podejść do tego inaczej i możesz pójść do banku, który ma inne wymagania, ale to są informacje, na które się natknąłem.

Inwestując w wynajem, najpierw potrzebujesz kogoś, kto może profesjonalnie zorganizować wynajem. Ponieważ interesuje mnie głównie wynajem długoterminowy, starałem się uzyskać jak najwięcej informacji na ten temat. I co pokazał? Najemami tymi zarządzają pośrednicy, którzy dokonują wstępnej selekcji najemców i organizują proces podpisania umowy najmu. Następnie pobierają opłatę równą czynszowi i… zamykają sprawę. Tak jak my kilka lat temu. Jestem w Gandii dopiero od kilku dni i osobiście nie miałem w tym czasie profesjonalnego kontaktu z długoletnimi firmami, ale może po prostu źle spojrzałem lub miałem pecha.

Więc jeśli znacie taką firmę – podzielcie się proszę swoją wiedzą 🙂 – dajcie znać czy macie takie informacje.

Który język YouTube jest najbardziej dochodowy?

Jeśli robisz filmy np. z muzyką, to warto wydać te utwory w różnych wersjach językowych. Czemu? Odpowiedź jest prosta. Każdy język ma inny CPM (zarobek na 1000 wyświetleń) i zarabiasz inaczej w każdym języku. Jaka jest moja sytuacja? Przedstawiam to na poniższym wykresie:

Jak widać język polski nie jest na czele #shock a najbardziej dochodowymi językami są holenderski, angielski i niemiecki. Jeśli więc zastanawiasz się, w jakim języku kręcić filmy, tabela mówi sama za siebie. Oczywiście trzeba mieć na uwadze, że ten ranking bazuje na moim klasycznym kanale. Więc jeśli pracujesz w innej branży, te stawki mogą wyglądać inaczej, ale główna zasada jest w zasadzie taka sama. Bogatsze i bardziej rozwinięte kraje płacą lepiej.

Analiza, dlaczego tak mało zarobiłem na tym filmie w YouTube?

Uważam, że na zarobki na YT wpływa kilka czynników, a mianowicie:

Jak zarejestrować się w publicznej służbie zdrowia w Hiszpanii

Pierwszy od do Aby uzyskać numer ubezpieczenia społecznego, należy zarejestrować się w Urzędzie Ubezpieczeń Społecznych (Dirección General de la Tesorería General de la Seguridad Social lub TGSS).

Aby zarejestrować się w Ubezpieczeniu Społecznym, musisz podać:

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad