Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Ile płacisz za każdy widok na YouTube?

Ta sama sztuczka działa nie tylko w YouTube. W tym samym wątku Reddit czytamy, że jest to skuteczne w przypadku New York Timesa i innych witryn, które ukrywają treści za płatnymi ścianami.

Ta rzecz jest najłatwiejsza do wdrożenia na komputerze, ale działa również na urządzeniach mobilnych, jeśli zmusimy witrynę do pracy w widoku pulpitu.

Można go pobrać za darmo na YouTube

To jeden z najważniejszych i najczęściej pojawiających się argumentów. Trudno się zawiesić, ponieważ w zasadzie transmisja na żywo nie jest darmowa. Transmisja na żywo oznacza „przepychanie” dużych ilości danych płynnie i bez konieczności „przepychania” korków przez sieć. W praktyce jest to kosztowny proces. Jeśli wyślemy wiadomość do zaledwie stu osób w ciągu zaledwie godziny, to „konsumujemy” ponad 100 GB danych w tej samej jakości HD Ready (702p, 2500 kbps)! Pominę coraz bardziej popularną jakość Full HD, która prawie podwaja ilość danych. I płacisz tylko za transfer danych przez sieć. Przeciętny użytkownik tego nie odczuje, bo surfowanie po sieci, oglądanie filmów czy wysyłanie e-maili to czynności, które wiążą się ze znacznie niższymi transmisjami. Więc jeśli płacisz za abonament do Internetu, nie obchodzi cię to.

Podczas rozgłaszania nadawca wysyła tylko sygnał do sieci. W naszym przykładzie jest to 2500 kb/s dla 720p i około 5000 kb/s dla 1080p.

Jednak sieć niezwykle wydajnych serwerów musi później zduplikować ten sygnał niemal w czasie rzeczywistym i przesłać go do każdego odbiorcy. W przeciwieństwie do tradycyjnej telewizji, nie wystarczy wysłać wiadomości w powietrze, gdzie odbiorca odbiera ją przez antenę.

Dlaczego potrzebujesz wyświetleń, na których zarabiasz

Możesz mieć 1000 subskrybentów i nadal niewiele zarabiać. Ich liczba zwiększa świadomość, popularność i opinie, ale nie zwiększa sprzedaży. Zarabianie jest niezbędne, by zainteresować widzów swoimi filmami.

Pamiętaj, że aby zacząć zarabiać na swoim kanale, musisz spełnić określone wymagania. Na przykład powinieneś zostać członkiem programu partnerskiego, aby zarabiać pieniądze za pośrednictwem Google AdSense. Musisz jednak mieć co najmniej 1000 subskrybentów i łącznie 4000 godzin czasu oglądania w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Koszt wejścia na Kilimandżaro – dodatkowe koszty i usługi związane z trekkingiem w Tanzanii

Wiele biur w programie zapewnia również zakwaterowanie przed i po trekkingu, transport z lotniska do hotelu i z hotelu na lotnisko. Przy takim założeniu do kosztu należy dodać:

  • Koszt noclegu w Moshi/Arusha: 15 USD za dobę od osoby. Łącznie: 60 USD,
  • Koszt przejazdu z i na lotnisko: 30 USD w jedną stronę. Razem: 60 USD.

Promocja Netflix – pierwsze 30 dni

4 warianty do losowania:

0 zł / 30 dni

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad