Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Ile płacisz za polubienia na YouTube?

Wyreżyserowany przez Sylwestra Wardęgę film o zmutowanym gigantycznym pająku, który w rzeczywistości był psem przebranym za potwora, obejrzało ponad 96 milionów ludzi na całym świecie. Można na nim zarobić dużo pieniędzy. Ile?

PRZECZYTAJ TAKŻE | Zatrudnię od zaraz pchacza na pełen etat – o tym, jak wygląda nasz dzień pracy

Czy i ile można zarobić na YouTube?

Na to pytanie najlepiej odpowie ktoś z większym doświadczeniem i zasięgiem ode mnie – Vlogger – Gracz Remigiusz Maciaszek, Krytyk Gier znany lepiej jako Rock Alone.

W poniższym filmie opowiada o tym, ile wyświetleń potrzeba, by zarobić 3200 USD miesięcznie, i dlaczego lepiej jest współpracować bezpośrednio z reklamodawcami niż korzystać z reklam oferowanych przez YouTube.

Czy są inne sposoby na zdobycie wyświetleń i prawdziwych widzów w YouTube?

Jeśli kupowanie wyświetleń, polubień i subskrypcji jest dla Ciebie ryzykowne i nie chcesz tego robić, zawsze możesz zdobyć prawdziwych widzów promując swój film na Youtube. Możesz to zrobić samodzielnie, potrzebujesz konta Google Ads.

Możesz też zamówić u mnie reklamę info@reklama-internecie.pl i nie musisz się martwić o własne konto Google Ads. Od Ciebie zależy, jaki budżet przeznaczysz na promocję filmu. Jeśli poważnie myślisz o rozwoju swojego kanału YouTube, jest to wysoce zalecane wydarzenie. W naszym sklepie jest domyślny produkt, który zapewnia widzom reklamę wideo YouTube. Jeśli chcesz coś niestandardowego, więcej filmów, napisz do nas.

Światowy Ranking YouTuberów 2021 – Top 10

Najpopularniejsi YouTuberzy nieustannie zmieniają swoje pozycje w globalnym rankingu. Możesz zauważyć, że ich liczba subskrybentów zmienia się w czasie rzeczywistym. Prezentowana w tym rankingu pierwsza dziesiątka depcze jej po piętach silna konkurencja. Oto ranking YouTuberów na świecie 2021.

Liczba subskrybentów: 61,4 mln

Spodziewamy się transmisji

, ale jeśli nasze konto jest „czyste” i zweryfikowane, możemy kontynuować. Panel transmisji można znaleźć pod adresem: https://www.youtube.com/live_dashboard. Domyślnie opcja Rozpocznij przesyłanie jest włączona. Nas interesuje druga zakładka: „Wydarzenia”. Czemu? Myślę, że zamiast pisać, po prostu opowiem i pokażę.

Celowo nie poruszyłem tutaj kwestii połączenia z OBS lub innym koderem, ponieważ jest to osobny temat, który wymaga osobnego omówienia.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad