Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Ile razy publikuje na YouTube 2022?

Czy można oglądać YouTube w całości? Nawet gdybyś był tam 24 godziny na dobę. Szacuje się, że co minutę nagrywane jest ponad 100 godzin materiału – wow!

Ale za co zostałeś zbanowany?

Jeśli przeczytasz ten e-mail, zdasz sobie sprawę, że na naszym kanale były tysiące hardkorowych filmów porno. Jedyne, co pamiętam, to ostatnia walka z bossem w Nioh 2 (tak, też nie ma filmów), w której podszedłem do niego sto razy, zanim ostatecznie go pokonałem. Mam na myśli, że zdmuchnął mnie swoimi potężnymi atakami, wieloma rodzajami broni i niesamowicie agresywną magią. Bardzo bym chciał, ale film został usunięty. Serio, na kanale są dwie serie gier erotycznych:

  • Succubus
  • Lust from Beyond

YouTube Data How To )

Śledzenie wykorzystania danych może pomóc Ci zrozumieć, w jaki sposób Twoje dane są wykorzystywane i czy należy je ograniczyć. Jeśli chcesz zobaczyć, ile danych zużywa YouTube na Twoim telefonie, możesz to zrobić zarówno na iPhonie, jak i na Androidzie.

Aby sprawdzić wykorzystanie danych YouTube na iPhonie, wykonaj następujące czynności:

Kiedy publikować filmy?

Godzina i dzień przesłania mogą mieć duże znaczenie dla wyświetleń, jakie uzyskamy na początku. Co z kolei może pomóc naszemu materiałowi w lepszym rankingu w algorytmie. Jednak godzina i dzień, w którym wrzucamy nasze filmy jest bardzo indywidualna.

Zależy to głównie od tego, do kogo kierujemy nasze materiały i kiedy te osoby mają czas je obejrzeć. Najlepsza rada może być prosta: przetestuj! Dowiedz się, kiedy Twoje treści stają się lepsze lub gorsze, lub jeśli masz już społeczność, zapytaj ich, kiedy mają czas i kiedy chcą zobaczyć nowe treści od Ciebie.

widzowie oglądają coraz więcej filmów

widzowie oglądają coraz więcej filmów. Dane opublikowane przez HubSpot pokazują, że liczba wyświetleń wideo na osobę na tydzień podwoiła się w ciągu ostatnich czterech lat. W2018 roku średni czas oglądania filmów przezjednego użytkownika wynosił 10 ipół godziny, aw 2022 roku liczba ta wzrosła do19 ipół godziny.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 CU5OSUyMG8lMjB3c3p5c3RraW0lMkMlMjBjbyUyMG11c2lzeiUyMHdpZWR6aWUlQzQlODclMjBuYSUyMHN0YXJ0JTNBJTIwamFrJTIwZHppYSVDNSU4MmElMjB3aWRlbyUyMG1hcmtldGluZyUyMG5hJTIwWW91VHViZSUyQyUyMGphayUyMHdkcm8lQzUlQkN5JUM0JTg3JTIwZ28lMjB3JTIwc3dvamVqJTIwZmlybWllJTJDJTIwamFraWUlMjBlZmVrdHklMjBtbyVDNSVCQ2UlMjBwcnp5bmllJUM1JTlCJUM0JTg3JTJDJTIwYSUyMHRhayVDNSVCQ2UlMjBqYWslMjBuYXBpc2ElQzQlODclMjBwaWVyd3N6eSUyMHNjZW5hcml1c3olMjBpJTIwbmFncmElQzQlODclMjBmaWxtLiUzQyUyRnAlM0UlMEElMEElM0NkaXYlMjBjbGFzcyUzRCUyMmJ1dHRvbiUyMHdoaXRlLWJ1dHRvbiUyMiUyMHN0eWxlJTNEJTIybWFyZ2luJTNBJTIwMjBweCUyMDBweCUyMDMwcHglM0IlMjB0ZXh0LWFsaWduJTNBJTIwY2VudGVyJTNCJTIyJTNFJTNDYSUyMGhyZWYlM0QlMjJodHRwcyUzQSUyRiUyRnByenlnb2R5LnR2JTJGc3prb2xlbmllJTJGJTIyJTNFU3ByYXdkJUM1JUJBJTIwbmFqYmxpJUM1JUJDc3p5JTIwdGVybWluJTIwc3prb2xlbmlhJTNDJTJGYSUzRSUzQyUyRmRpdiUzRSUwQSUzQyUyRmRpdiUzRSUwQQ==

Filmy, które wyjaśniają jak coś działa lubjak coś zrobić odniosły niekwestionowany sukces naYouTube. Poza tym, że są obecnie najpopularniejszym celem marketingowym dla filmów SMB, zdecydowana większość widzów – 96% – potwierdza, że ​​ogląda filmy instruktażowe/instruktażowe, aby dowiedzieć się więcej o produkcie lub usłudze. Polskie badania również potwierdzają ten trend. W Polsce aż 67% odbiorców stwierdziło, że korzysta z YouTube, aby zdecydować, z którego produktu lub usługi skorzystać.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad