Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak być bardzo szybkim YouTuber?

Możesz dodawać napisy do swoich filmów. Twoje treści dotrą do osób niesłyszących lub niedosłyszących, a także do osób, których językiem ojczystym nie jest język polski. Te napisy mogą być również wyszukiwane przez wyszukiwarki. Efekt? Lepszy ranking.

YouTube oferuje możliwość automatycznego wykrywania mowy i dodawania napisów, ale w większości przypadków nadal nie działa poprawnie. Wymagana jest duża korekta, dlatego w niektórych miejscach lepiej jest stworzyć transkrypcję od podstaw, a następnie dodać ją w formie napisów.

W każdej niszy są ludzie, którzy chcą się czegoś nauczyć. Jeśli wiesz jak pomóc takim osobom, prześlij instrukcje. Rozwiązywanie typowych problemów początkujących. Możesz utworzyć kilka takich przewodników, z których każdy obejmuje inny temat. Demonstracja wideo: Co należy wziąć pod uwagę przy budowie domu? Przykład wideo: Jak długo trwa projekt architektoniczny?

Po prostu edytuj i zdobądź subskrybentów

Wideo gotowe? czas budować! Na szczęście nie musisz od razu wydawać milionów monet, ponieważ istnieje wiele darmowych programów. Lightworks 14, HitFilm Express, Machete Lite to tylko niektóre z wielu propozycji. Oprócz tego istnieją aplikacje, które umożliwiają przetwarzanie ze smartfona, np. B. Edytor wideo InShot PowerDirector, VivaVideo.

Wypróbuj kilka z nich, aby zobaczyć, który najbardziej Ci odpowiada pod względem interfejsu użytkownika i oczekiwanej funkcjonalności. Masz problem z opanowaniem niektórych efektów? Tutaj na pewno przydają się tutoriale, nie zgadniesz gdzie… Tak, na YouTube!

Ustawienia dźwięku, czyli najlepsze darmowe banki dźwięków dla YouTuberów

W każdym filmie oprócz zaskakującego i urzekającego obrazu równie ważny jest dobór odpowiednich ustawień dźwięku.

Podobnie jak w przypadku bezpłatnych narzędzi do edycji wideo i nagrywania ekranu, w Internecie dostępnych jest wiele bezpłatnych banków dźwięków, które urozmaicą każdy film.

Dlaczego niektóre filmy wydają się wyższe?

Statystyki, takie jak wyświetlenia, polubienia i mniej negatywnych reakcji, są traktowane poważnie podczas określania, ile filmów zajmuje wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania słów o dużej liczbie wyszukiwań. Jeśli chcesz znaleźć się w swoim materiale, musisz generować wyświetlenia w YouTube, aby szybciej umieścić swój film na pierwszym planie. W ten sposób Twój film dociera do większej liczby organicznych użytkowników z ukierunkowanym efektem śledzenia. Zaletą kupowania wyświetleń na YouTube jest wzbudzenie zaufania użytkowników. Ludzie oglądają dłuższe filmy, które uzyskują więcej wyświetleń i polubień. Bardziej przydatne treści dla grupy użytkowników mają zwykle pozytywny wpływ i generują więcej wyświetleń.

Każdy twórca treści w YouTube stara się dotrzeć do jak największej liczby osób. Chociaż cel ten jest stosunkowo łatwy do osiągnięcia przy tworzeniu odpowiednich treści, w wysoce konkurencyjnej branży konieczne jest pozyskanie wsparcia profesjonalnej platformy, przynajmniej na początkowych etapach, aby w naturalny sposób zwiększyć liczbę wyświetleń wideo.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad