Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak długo film na YouTube powinien trwać do monetyzacji?

YouTube dodał nowe narzędzie, które umożliwia twórcom odwołanie się od jednogłośnej decyzji YouTube o wyłączeniu zarabiania na kanale. Mówimy tutaj o możliwości nakręcenia filmu, w którym możemy wyrazić swoją opinię i udowodnić, że tworzymy nasze filmy, a nie generujemy ich automatycznie.

Użyłem tego narzędzia już dwa razy i za każdym razem odniosłem sukces, co oznacza, że ​​YouTube wznowił zarabianie na moich kanałach.

długość filmu

Jeśli film jest bardzo długi, ładowanie go w YouTube może trochę potrwać. Możesz podzielić swoje filmy na krótsze części, co ułatwi YouTube ich przetwarzanie i ładowanie. Twoi widzowie mogą też łatwiej oglądać krótsze filmy niż dłuższe. Załadowanie filmu HD w YouTube trwa od co najmniej dwudziestu minut do godziny lub dłużej.

Najpopularniejszym formatem plików wideo jest MP4. YouTube obsługuje również MPEG, WMV i AVI, ale lepiej trzymać się standardowego formatu MP4. Wymaga również kodeka, który kompresuje filmy i zmniejsza rozmiar pliku w celu łatwiejszego przesyłania. Gdy film jest odtwarzany w YouTube, kodek nie wpływa na jakość. Najczęściej używanym kodekiem jest H.264.

Pytanie lub komentarz? Zostaw mi wiadomość!

Masz pytanie? Możesz użyć tego linku, aby nagrać wiadomość głosową za pomocą mikrofonu komputera. Pamiętaj, że wiadomość może trwać do 90 sekund (ale możesz przesłać wiele) 🙂

Jeśli przedstawisz się i podasz adres swojego bloga (lub strony internetowej) podczas przesyłania pytania, wstawię do niego link jak w poprzednich odcinkach podcastu. Może to pomóc w promocji Twojego bloga, dlatego zachęcam do zadawania pytań głosowo.

Jak zbudować społeczność YouTube?

Wielu twórców błędnie wierzy, że jeśli ktoś ich zasubskrybuje, będzie za nimi podążać i na zawsze stanie się częścią ich społeczności.

Teraz jest zupełnie inaczej. Fakt, że ktoś Cię zasubskrybował, oznacza tylko, że spodobał mu się Twój film — nawet jeśli powstał rok temu. Jednak często taka osoba jest martwym subskrybentem, ponieważ nie wraca, aby obejrzeć więcej filmów.

Dodanie kanału do programu partnerskiego i rozpoczęcie zarabiania pieniędzy zajmuje Ci rok!???

Przyjrzyjmy się aktualnym statystykom kanałów, które jeszcze nie zarabiają. Kanał głosowy Language Freak jest numerem jeden. Zaledwie 3,5 miesiąca po przesłaniu pierwszego filmu zgromadził 506 subskrypcji i 4251 godzin publicznego oglądania wideo. Czekamy tylko na 494 subskrybentów i monetyzacja powinna być włączona 🙂

Jest jednak jedna rzecz warta odnotowania. Statystyki kanału pokazują inną liczbę godzin oglądania niż kwota w kolumnie Zarobki w Studiu autorskim.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad