Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak długo możesz umieścić piosenkę na YouTube?

Oprócz wersji internetowej dostępna jest również aplikacja YouTube na iPhone’a i Androida. Wykonaj te czynności, aby dowiedzieć się, jak dodawać utwory do biblioteki na iPhonie:

 1. Zainstaluj aplikację Muzyka YouTube, jeśli jeszcze jej nie masz.
 2. Otwórz aplikację i znajdź utwory, które chcesz dodać do swojej biblioteki.
 3. Kliknij trzy kropki.
 4. Kliknij „Dodaj do biblioteki”.

Skąd mogę pobrać muzykę do filmów w YouTube?

Jeśli chodzi o filmy do internetu, zwykle nie ma czasu ani budżetu na komponowanie muzyki i nagrywanie jej w profesjonalnym studiu… Strony z płatnymi piosenkami:

 • jamendo. kom. …
 • Audiojungle.net. …
 • Teich5.com. …
 • Musicbed.com. …
 • Stockmusic.net. …
 • Audionetwork.com. …
 • Artlist.io.

SoundCloud.com — strona do wyszukiwania muzyki do filmów

SoundCloud był kiedyś naszym głównym źródłem muzyki na YouTube i Instagramie. To był dla nas czas, kiedy szukanie muzyki do filmów zajmowało dużo czasu.

W SoundCloud znalezienie piosenek pasujących do naszych filmowych rewolucji było bardzo problematyczne. Często później okazywało się, że nie możemy go wykorzystać, bo autor nie pozwolił na montaż filmu, więc poszukiwania zaczynały się od nowa.

Jak udostępniasz filmy z YouTube na swoim blogu?

Udostępnianie filmów z YouTube na blogu odbywa się głównie za pomocą opcji „umieszczania” w serwisie YouTube. Po kliknięciu w tę opcję otrzymamy kod, który możemy zamieścić na naszej stronie. Drugą opcją jest osadzenie linku, w którym znajduje się wideo, na przykład we wpisie na blogu. Zawartość określonego wideo zostanie pobrana automatycznie. Poniżej umieszczam link do jednego z moich filmów – nie zobaczysz osadzonego linku (tekst), ale treść ukrytą pod spodem (wideo).

Jakiś czas temu dużo mówiono o kanale masochistycznym. Produkcja, w której autor dość krytycznie odnosił się do filmu „Ostré Rande”, została zablokowana. Youtuber opublikował więc nową wersję swojej recenzji. Wykorzystano w nim tylko fragmenty zwiastunów, a nie sam film.Nasuwa się pytanie: czy takie działania są legalne?

Tutaj znowu link do prawa do cytowania. Pytanie brzmi, czy użycie tagu będzie uzasadnione w ocenie. Chyba tak. Oczywiście nadal należy pamiętać, że recenzja nie jest obrazą dla twórcy. Jak powiedziałem, granica jest płynna. Każdy przypadek należy analizować indywidualnie. Taki pretest, z którego zawsze korzystam, jest odpowiedzią na pytanie, jak ja bym się czuł na miejscu osoby ocenianej i krytykowanej. Ilekroć poczułam się urażona, urażona, dotknięta w jakikolwiek sposób, zapala mi się czerwona lampka, że ​​warto uważać.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad