Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak długo trwa historia YouTube?

Uczestnictwo w odosobnieniu medytacyjnym było moim marzeniem od dawna. Po powrocie do Indii przez krótki czas doświadczyłem życia monastycznego i coś mnie w nim pociągało. Musiałem trochę poczekać, a może „dojrzeć” na to życiowe wydarzenie, które stało się 10-dniowym kursem medytacji Vipassana.

Na początku myślałam, że najtrudniejsze będzie dla mnie wstawanie o 4 rano, brak kawy i bolące nogi. Nic z tych rzeczy… jest jakaś magia, aby obudzić się rano i poczuć cudowny, błogi spokój. Nogi nie chciały boleć, ale plecy – dostali nauczkę! Byłem również zaskoczony, że codzienny 10-godzinny program medytacyjny szybko przekształcił się w znośny styl życia. A nie było to łatwe, szczególnie podczas tych medytacji, gdzie nie wolno było się ruszać ani zmieniać pozycji. Ale to właśnie te godziny bezruchu przyniosły największą wolność od cierpienia i pożądania, łatwość i wgląd.

W każdej niszy są ludzie, którzy chcą się czegoś nauczyć.

Jeśli wiesz jak pomóc takim osobom, prześlij instrukcje. Rozwiązywanie typowych problemów początkujących. Możesz utworzyć kilka takich przewodników, z których każdy obejmuje inny temat. Demonstracja wideo: Co należy wziąć pod uwagę przy budowie domu? Przykład wideo: Jak długo trwa projekt architektoniczny?

Objawy zwichniętego barku

Objawy zwichniętego barku to:

  • silny ból,
  • ograniczona mobilność, (spasmt4 andagb_1) bark napięcie mięśniowe,
  • uczucie niestabilności barku,
  • deformacja okolicy barku – pojawia się «kanciasty»,
  • wyczuwalne zagłębienie pod wyrostkiem barkowym,
  • nieprawidłowy występ nad zwichniętą głową kości ramiennej.

Jakie są zniżki na paliwo na stacjach Orlen?

Litr paliwa w promocyjnej cenie tańszy o 0,30 zł (dla posiadaczy karty dużej rodziny 0,40 zł za litr). Jednorazowo można zatankować do 50 litrów paliwa. Maksymalnie trzy tankowania miesięcznie (do 150 litrów paliwa miesięcznie) są dostępne w niższej cenie.

Promocja sieci Orlen trwa do końca wakacji. Oficjalnie tanie paliwo będzie dostępne w Orlenie od 1 lipca do 31 sierpnia 2022 (posiadacze aplikacji mobilnej mogą tankować z rabatem od poniedziałku 27 czerwca 2022).

Jak usunąć kanał YouTube z telefonu?

YouTube oferuje użytkownikom dwa sposoby opuszczenia platformy: ukrywając kanał lub jego zawartość albo trwale usuwając konto. Jeśli jednak chcesz trwale usunąć swój kanał, wykonaj poniższe czynności:

Uwaga: jeśli Twoja nazwa użytkownika YouTube jest używana do identyfikacji, usunięcie konta spowoduje utratę tej tożsamości. Jeśli zamkniesz swoje konto YouTube, Twoje grupy, subskrypcje, przesłane filmy, historia wyszukiwania i inne szczegóły konta przestaną być dostępne.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad