Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak długo trwa przesłanie filmu na YouTube?

Kiedy nagrywasz wideo, zwykle robisz serię edycji, edycji lub przesyłania treści przez kilka dni, a następnie z pomocą przychodzą narzędzia do edycji wideo online. Łączenie filmów jest dość łatwe i wygląda podobnie w każdym narzędziu do edycji wideo. Najpierw musisz przenieść klipy do aplikacji, a następnie ułożyć je chronologicznie lub w jaki sposób chcesz je połączyć. Możesz tworzyć muzyczne przejścia w tle, ponieważ ważne będą tutaj płynne i niezauważalne przejścia. Dlatego pamiętaj, aby nie łączyć klipów, które nie mają ze sobą nic wspólnego lub bardzo się od siebie różnią. Upewnij się, że ton jest równy. Czasem trzymasz mikrofon bliżej lub dalej, a czasem coś zagłusza Twoją mowę. Musisz mieć świadomość, że część publiczności będzie Cię słuchać przez słuchawki, a część przez głośnik, więc zbalansowanie poziomu głosu jest bardzo ważne.

Edycja filmów na platformę YouTube nie wymaga zaawansowanych narzędzi roboczych. Istnieje wiele darmowych programów, z których można korzystać. Ale na co należy zwrócić szczególną uwagę przy wyborze darmowych opcji?

Jak przesłać film z YouTube z iMovie na iPhone’a

Jeśli chcesz przesłać film z YouTube z iMovie na iPhone’a, musisz wykonać następujące czynności:

 • Najpierw , otwórz iMovie na swoim iPhonie i przejdź do „Przeglądarki projektów”.
 • Wybierz projekt, który chcesz udostępnić.
 • Następnie dotknij przycisku udostępniania.
 • Kliknij „Opcje” u góry ekranu. Możesz zmienić proporcje, orientację i inne zaawansowane opcje projektu.
 • Wybierz „Gotowe”, aby zapisać zmiany.
 • Następnie kliknij przycisk „Zapisz film”.
 • Następnie otwórz aplikację YouTube na swoim iPhonie i dotknij przycisku „+” u dołu ekranu, aby przesłać film.
 • Na koniec wprowadź opis, tytuł itp.

  i opublikuj swój film.

Jak publikować premiery na YouTube?

Zacznijmy od zalogowania się na Twój kanał YT. Następnie kliknij ikonę aparatu i wybierz opcję Nagraj wideo.

Teraz przeciągamy lub wybieramy wideo do przesłania.

jakość wideo

Prawdopodobnie widziałeś filmy w dobrej i złej jakości w YouTube. Na jakość wideo wpływają 3 rzeczy:

 • Rozdzielczość wideo: Rozdzielczość wskazuje, ile pikseli wideo jest wyświetlanych. Więcej pikseli oznacza lepszą jakość i wyższą rozdzielczość. Popularne rozdzielczości wideo to HD, SD, Full HD i 4K. Jeśli nagrywasz filmy 4K lub Full HD, możesz spróbować obniżyć rozdzielczość, a następnie przesłać. Filmy, które oglądasz w rozdzielczości 1080p, są w jakości Full HD, a filmy w rozdzielczości 720p w jakości HD.
 • Liczba klatek na sekundę: Film składa się z sekwencji obrazów. Liczba klatek na sekundę wskazuje, ile klatek jest wyświetlanych w ciągu jednej sekundy. Wyższa liczba klatek na sekundę zapewnia lepszą jakość wideo. Film, który chcesz przesłać do YouTube, powinien mieć odpowiednią liczbę klatek na sekundę.
 • Szybkość transmisji: Wskazuje, ile bitów jest przetwarzanych w jednostce czasu. Wyższa szybkość transmisji danych zapewnia lepszą jakość wideo. Jednak wraz ze wzrostem szybkości transmisji bitów rośnie również rozmiar pliku.

Krok 4: Używaj wyróżniających się miniatur

Według YouTube „90% najlepszych filmów w YouTube ma niestandardowe miniatury”. To PRAWDA.)

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad