Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak długo zgłasza wideo na YouTube?

Niech zgadnę – jesteś artystą, jakiś czas temu założyłeś kanał na YouTube i opublikowałeś swoje pierwsze teledyski. Od ostatniej premiery minęło już trochę czasu, a patrząc na wyniki oglądalności, zastanawiasz się: czy są sposoby na ulepszenie kanału? Odpowiedź brzmi tak. Oto prosta lista kontrolna, która pomoże Ci upewnić się, że robisz wszystko, co w Twojej mocy, aby zoptymalizować swój kanał YouTube, aby zwiększyć liczbę wyświetleń, zbudować lojalnych odbiorców i zarabiać więcej w YouTube.

1. WYBIERZ NAZWĘ KANAŁU Nazwa kanału w YouTube różni się od jego adresu URL. Nazwę można później edytować i zmieniać, ale najlepiej wybrać ją wcześniej i trzymać się jej. Zachowuj spójny i konsekwentny branding przez Ciebie jako artysta. Wybierz więc coś, co jest w miarę krótkie i łatwe do zapamiętania (np. nazwa zespołu), coś, co pozwoli widzom wiedzieć, czego mogą się spodziewać po odwiedzeniu kanału. Możesz edytować informacje o swoim kanale YouTube, logując się na swoje konto Google+.

Jeśli jesteś artystą, warto dodać słowa: OFFICIAL CHANNEL lub OFFICIAL do nazwy kanału, ponieważ widz zwykle szuka oficjalnego kanału artysty za pomocą wyszukiwarki YouTube i wierz mi, czy ci się to podoba, czy nie, w tym momencie , niestety ktoś wrzuci Twój teledysk na Twój kanał i nie zawsze zadziała content ID czyli system YouTube mający chronić przed takimi sytuacjami

Łatwe i szybkie proste i szybkie odtwarzanie sygnałów i Film z YouTube jest uważany za odpowiedni.

Udostępnij znane filmy, nowy komentarz z YouTube do najlepszych treści:

w audio

tixagb_2)

Możesz słuchać podcastu lub obejrzyj film na YouTube.

Zasubskrybuj kanał YouTube i kliknij ikonę dzwonka podczas oglądania filmu. W ten sposób zostaniesz powiadomiony, gdy opublikuję nowy film.

SPOSOBY ZARABIANIA PIENIĘDZY NA YOUTUBE

Najpopularniejszym sposobem zarabiania pieniędzy na YT są płatne reklamy – zwłaszcza Google Adsense. Jeśli jednak jesteś początkującym YouTuberem, nie oczekuj dużych kokosów.

YouTuberzy w Polsce mają znacznie niższe CPM niż amerykańscy.

Koszt publikacji i hostingu filmów

Koszt utworzenia nowego kanału i wgrania filmów na YouTube to 0 zł. Platforma nie pobiera opłat za przesyłanie ani hostowanie filmów. Jedyne koszty jakie poniesiesz to nagranie i montaż filmu, który zależy wyłącznie od Ciebie – mogą być bardzo niskie, średnie lub wysokie.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad