Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak dostać się do większej liczby odbiorców na YouTube?

1) Regularność — jeśli planujesz przesyłać wiele filmów jednocześnie i robisz to powoli, nie będzie działać tak dobrze, jak regularne publikowanie treści. YouTube (podobnie jak Twoi odbiorcy) ceni sobie regularność, a znacznie lepszym rozwiązaniem będzie rozplanowanie postów w czasie. Najlepiej rzucać je w określonych, ustalonych porach.

Może warto kupić subskrypcję YouTube?

Jak widać na powyższym zrzucie ekranu, subskrybenci Twojego kanału YouTube są dostępni już od 9,9 zł. Zdarza się, że sam obniżasz tę cenę i przybijasz gwóźdź do trumny za powyższe. Oferty będą Twoją dokładnością. Co miałem na myśli? Dzisiaj pokażę Ci, jak dotrzeć do subskrybentów z Google Ads. Aby jednak obniżyć koszt pozyskania abonenta, musisz wykazać się kreatywnością, innowacyjnością i profesjonalizmem. Mówię o wideo. Musi być w pełni szyty na miarę, dobrze przygotowany i dobrze przyjęty przez potencjalnych klientów.

Kupując subskrypcje YouTube, kupujesz kota w worku. Fałszywe konta, których nikt nie obserwuje – a nawet jeśli tak, to nadal jest to bot, więc nie polegaj na nim zbytnio. Czy zbudujesz swój kanał na stałej stawce za widza i reakcję? To chore! Unikaj sprzedawania subskrybentów YouTube.

Krok 1: Znajdź nieużywane słowa kluczowe YouTube

Jeśli chodzi o YouTube, wyszukiwanie słów kluczowych dla filmów jest BARDZO ważne.

Jeśli wiesz, jak wybrać PRAWIDŁOWE słowa kluczowe, to…

Co możesz zrobić, aby zwiększyć liczbę wyświetleń w YouTube?

Każdy twórca treści w YouTube stara się dotrzeć do jak największej liczby osób. Chociaż cel ten jest stosunkowo łatwy do osiągnięcia przy tworzeniu odpowiednich treści, w wysoce konkurencyjnej branży konieczne jest pozyskanie wsparcia profesjonalnej platformy, przynajmniej na początkowych etapach, aby w naturalny sposób zwiększyć liczbę wyświetleń wideo.

Nawet patrząc na najlepsze kanały z milionami subskrybentów, można bezpiecznie założyć, że kupują one wyświetlenia na profesjonalnych platformach YouTube, aby jeszcze bardziej zwiększyć oglądalność swoich materiałów. Ze względu na wpływ wyświetleń na rankingi jest to uważane za opłacalny sposób kupowania wyświetleń w YouTube w celu zwiększenia liczby wyświetleń. Ponieważ osoby, które dotrą do filmu z efektem skumulowanych wyświetleń, również go dostaną, bardziej sensowne jest kupowanie wyświetleń.

Trzeba przyznać, że takiej miniaturki nie da się kliknąć.

Możesz to jednak zmienić — po prostu użyj programu Photoshop lub bezpłatnego programu Canva, aby utworzyć własne miniatury do swoich filmów. Najlepiej stworzyć je w charakterystycznym stylu, który wyróżni Twój kanał na tle innych.

6. Link do siebie!

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad