Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak działa system płatności YouTube?

Sam wzrost subskrypcji YouTube Premium jest bardzo duży. Warto też zwrócić uwagę na to, jaka jest konkurencja. Spotify ma 165 milionów subskrybentów swojej usługi. Apple jak zwykle najmniej chętnie dzieli się wynikami, a najnowsze dane są dość świeże, mają prawie 2 lata i mówią o 60 milionach. To trochę puste porównanie, warto pamiętać, że tak naprawdę każdy z tych serwisów ma plany rodzinne, nikt nie mówi, jak liczą się tacy użytkownicy. Jednak jest wzrost.

Jak działa YouTube Premium?

Ta usługa umożliwia wyłączenie reklam wyświetlanych przed filmami iw ich trakcie. Rezygnacja z reklam YouTube Premium nie wpłynie jednak negatywnie na zarobki Twoich ulubionych twórców. Usługa wymaga abonamentu za 23,99 zł miesięcznie. Twoja miesięczna opłata pokrywa wyświetlenia oglądanych filmów.

Obecnie możesz bezpłatnie wypróbować pierwszy miesiąc YouTube Premium. Wielu YouTuberów nawiązało współpracę z usługą i oferuje kody rabatowe pod swoimi filmami, aby przedłużyć bezpłatny okres próbny. Sprawdź, czy Twój ulubiony autor oferuje taki kod i możesz wypróbować YouTube Premium za darmo przez trzy miesiące?

Jak zasubskrybować YouTube Premium

Nasza metoda, którą ostatnio zdobyliśmy, to subskrypcja YouTube przez Argentynę. W efekcie za dostęp do usługi nie płacisz 23,99 zł miesięcznie, a jedynie 5 zł miesięcznie.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby skorzystać z „promocji”, to aplikacja VPN.

Czy kupiłeś YouTube Premium? Lepiej śmiało

Myślę, że to bardzo interesująca rzecz — YouTube bardzo dba o to, by zarabiać na swojej płatnej wersji we właściwy sposób. Starają się powstrzymać płacących użytkowników przed odejściem w najlepszy możliwy sposób – przekonując użytkownika, że ​​kiedy zapłacą, świat już nigdy nie będzie taki sam. I rozumiem – z biznesowego punktu widzenia o to w tym wszystkim chodzi. Aby użytkownik płacił i nie wychodził. YouTube radzi sobie tak dobrze, że na jego terenie po prostu nie ma konkurencji. No bo jak – poszukasz gdzie indziej materiału tego samego twórcy? To nie wystarczy.

Obserwowanie, jak YouTube próbuje przekonać użytkowników do przejścia na wersję premium, jest ciekawym doświadczeniem i moim zdaniem… niezbędnym. Dużo się mówi o tym, że duże firmy IT mają „jakiś” wizerunek, najlepiej „przyjazny”, oparty na dobrych wartościach i odpowiedzialności za losy świata. Jednak kontakt z maszyną handlową mówi nam jasno: najważniejsze są pieniądze.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad