Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak działa YouTube Premium?

YouTube Premium ma jeszcze kilka asów w rękawie oprócz unikania reklam i dostępu do YouTube Music Premium. Pierwsza to opcja zapisania wybranej treści do pamięci telefonu. Filmy i muzyka mogą być przechowywane na urządzeniach mobilnych, są tam przechowywane przez 30 dni, w tym czasie nie masz połączenia z Internetem u nas. Oznacza to, że jeśli nie wyjedziesz z Polski na dłużej niż miesiąc, Twoje treści nie znikną. Uwaga — jeśli w telefonie pozostało mniej niż 5% wolnego miejsca, dalsze pobieranie nie będzie możliwe.

Jednym z największych problemów z aplikacją YouTube jest to, że po wyłączeniu ekranu aplikacja zamyka się bez odtwarzania muzyki. W rzeczywistości ten problem nie polega tylko na zamknięciu, ale nawet na przełączeniu się na inną aplikację. To taki problem, że nie możesz słuchać muzyki z internetu robiąc coś na telefonie, a ekran, który się nie wyłącza, jest bardzo energochłonny i może szybko rozładować baterię. YouTube Premium nie ma tego problemu, ponieważ ma możliwość odtwarzania muzyki w tle!

Subskrypcja rodzinna YouTube Premium nie będzie już tak opłacalna. Google podnosi ceny

Wszystko drożeje. Smartfony, tablety i usługi. Gwałtowna inflacja i rosnące koszty sprawiają, że coraz więcej producentów urządzeń i usługodawców zmienia dziś swoje cenniki. Niektórzy starają się nie spotykać wszystkich swoich klientów. Google będzie tutaj przykładem. W chwili pisania tego tekstu firma nie zdecydowała się, aby subskrypcje YouTube Premium były droższe dla wszystkich. Dotyczy to tylko członków planu rodzinnego.

Nie podejmujemy tych decyzji pochopnie i rozumiemy, jak trudne mogą być dla naszych członków. Ta nowa cena odzwierciedla pełną wartość YouTube Premium i pozwala nam rozwijać jeszcze więcej funkcji premium oraz nadal wspierać twórców i artystów, których nasi członkowie oglądają i słyszą w YouTube. Rzeczniczka YouTube, Marni Greenberg, powiedziała The Verge. Miesięczny koszt to tylko 119 ARS (argentyńskie peso), czyli około 5 zł w przeliczeniu na złotówki!

Jaka jest jakość tych reklam?

Tutaj jest względnie normalnie – Google zdaje się odpowiadać na to, co mnie ostatnio naprawdę zainteresowało i czego szukałem w wyszukiwarce. Pod tym względem nie mam wiele do zarzucenia.

Niestety, odniosłem wrażenie, że między mną a Google rozpoczęła się paskudna wojna na wyniszczenie. Gdzie powinienem zostać zniszczony (reklama). Rozumiem – każdy chce zarabiać pieniądze, zwłaszcza Google. Jednak porównując oba konta mam wrażenie, że wszedłem do „maszyny”, w której liczy się tylko wyciągnięcie ode mnie pieniędzy – za wszelką cenę. YouTube zbombardował mnie reklamami tak bardzo, że po prostu tęsknię za materiałami, które odtwarzają się płynnie – bez reklam, bez przerw i bez konieczności ponownego oglądania tej i innej reklamy.

YouTube Music Premium

YouTube Music Premium to bardzo ciekawe narzędzie, które pozwoli Ci poszerzyć muzyczne horyzonty. Po prostu wybierz swoich ulubionych wykonawców, a otrzymasz propozycje, które pomogą Ci jeszcze lepiej poznać świat muzyki. Usługa umożliwia słuchanie muzyki nawet przy zablokowanym ekranie.

Fani nowych rozwiązań mogą się cieszyć, że YouTube Premium pozwala użytkownikom testować eksperymentalne funkcje, nad którymi YouTube obecnie pracuje. Przykładami mogą być wyszukiwania głosowe filmów na komputerze lub filtry językowe. Ci, którzy chcą pomóc w kształtowaniu przyszłości YouTube, z pewnością docenią możliwość przetestowania funkcji eksperymentalnych.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad