Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak jest segmentowy LinkedIn?

Paweł Kuśmierowski został nowym wiceprezesem Neuca, poinformowała spółka w komunikacie prasowym. Będzie odpowiadał za rozwój segmentu biznesu pacjenckiego. Segment ten obejmuje nie tylko kliniki, ale także badania kliniczne, telemedycynę i ortopedio.pl.

Przed dołączeniem do Neuca Kuśmierowski przez wiele lat pracował w PZU. W latach 2016-2018 był najpierw Dyrektorem Departamentu Służby Zdrowia, a następnie członkiem Rady Dyrektorów PZU Zdrowie. W tym czasie współtworzył strategię rozwoju opieki medycznej w ramach Grupy PZU. Wcześniej Paweł Kuśmierowski był Dyrektorem Programu Transformacji w PZU SA i PZU Życie w latach 2010-2016. W tym czasie odpowiadał za koncepcję biznesową, strategię rozwoju sprzedaży oraz transformację organizacji w kierunku nowego modelu relacji z klientami.

Jak zbudować dobrą publiczność dzięki ukierunkowanym kampaniom reklamowym na LinkedIn?

Nasze różne badania kampanii marketingowych pokazują, że prowadzenie kampanii w mieście, w którym łączy Cię wspólny związek lub doświadczenie, zwiększa Twoje szanse na akceptację i wskaźnik odpowiedzi. 🔥

Zrobiliśmy test z profilem naszego programisty biznesowego. W mieście, w którym chodził do szkoły, jego wskaźnik akceptacji wynosił ponad 63%. 👀

platforma handlowa

Długoterminowe kontrakty na dostawy określonych ilości biometanu dostępnego za pośrednictwem platformy po określonej i corocznie indeksowanej cenie pozwalają na pozyskanie środków na finansowanie budowy elektrowni, w ramach program przygotowany przez instytucje finansowe LOTOS.

Na poziomie technologicznym platforma umożliwi ciągły monitoring zakontraktowanych urządzeń, pozwalając na ocenę stanu kluczowych elementów wyposażenia oraz kontrolę jakości i ilości produkowanego biometanu.

Uzyskane informacje umożliwią również utworzenie i rozwój kompetencji w zakresie optymalizacji procesów technologicznych oraz ekonomiki produkcji biometanu.

„Praca”

To kierowanie jest oparte na stanowiskach w grupie docelowej. Lubię mieszać poziomy dyrektora i menedżera. Zwłaszcza, gdy nie mam gumowego budżetu i nie stać mnie na testy.

W menu Pozycja zacznij od wpisania pierwszej pozycji, która przychodzi ci do głowy, a system po prawej zasugeruje inne sugestie, które możesz dodać, klikając przycisk Plus. Nie ograniczaj się do polskich nazw – każda firma ma inną konwencję nazewnictwa. W miarę dodawania kolejnych stanowisk możesz odkryć stanowiska, o których wcześniej nie myślałeś (np. jeśli szukasz dyrektorów i menedżerów ds. marketingu, natkniesz się na dyrektorów ds. strategii cyfrowej, dyrektorów ds. marketingu i menedżerów marki).

Strona firmowa (Page)

Podobnie jak Facebook, Strona firmowa jest głównym obszarem Twojej aktywności, gdzie znajdują się podstawowe informacje o firmie, takie jak: B. zdjęcie profilowe i baner (zdjęcie w tle), opis czynności i wszystkie zapisy.

Strona internetowa firmy oferuje wewnętrzny pulpit nawigacyjny, na którym można znaleźć informacje o:

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad