Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak ładować monety na tiktok za darmo

Gdy ktoś otrzyma wirtualny prezent, zamienia się on w diamenty. Jego wartość jest zmienna (obliczana na podstawie kilku czynników, w tym liczby diamentów zgromadzonych przez użytkownika) i nigdy nie można jej kupić: jedynym sposobem na jej zdobycie są darowizny od obserwujących. W rzeczywistości sama platforma uważa je za miarę popularności treści użytkownika.

Jak korzystać z monet TikTok?

Po zakupie monet TikTok są one przechowywane w Twoim portfelu i można z nich korzystać wyłącznie w aplikacji. Nie podlegają zwrotowi i mają typowe ograniczenia, z którymi wiąże się większość wirtualnych przedmiotów. Warunki TikTok są dość jasne i zwięzłe i możesz je przeczytać tutaj.

Na TikTok możesz wysyłać prezenty tylko swoim ulubionym twórcom. Osoby poniżej 18 roku życia (lub osoby dorosłe w innych regionach) nie mogą już wysyłać tych prezentów, ponieważ TikTok stara się chronić młodszych odbiorców przed oszustwami.

TikTok – formaty reklam

TikTok oferuje reklamodawcom różne formaty reklamowe, które mogą przede wszystkim pomóc w zwiększeniu świadomości marki lub konkretnego produktu oraz zwiększeniu ruchu na stronie:

  • Przejęcie marki – 3-5 sekundowa reklama, która zajmuje pierwszą stronę aplikacji przez jeden dzień zaraz po otwarciu
  • Widok z góry – trwa od 5 do 60 sekund i ląduje jako pierwsza jak reklama przejęcia marki w aplikacji, ale może pojawiają się także w kanałach organicznych użytkowników
  • Reklamy In-Feed – do 60-sekundowe reklamy umieszczane na stronie głównej «Dla Ciebie»
  • Hashtag Challenge – umożliwia markom tworzenie własnych hashtagów do promocji marka/produkt

Do czego służą monety w TikTok?

Monety TikTok można wykorzystać do wysyłania prezentów Twoim ulubionym twórcom treści podczas ich transmisji na żywo. Możesz także podarować influencerowi prezent w oknie czatu. Monety są kupowane za prawdziwe pieniądze i są ważne tylko w aplikacji.

Możesz kupić monety za pośrednictwem konta bankowego lub konta PayPal.

Jak monety działają na TikTok?

Monety TikTok to jeden z najskuteczniejszych sposobów na okazanie uznania ukochanym twórcom treści. Monety te można wykorzystać do zakupu prezentów i diamentów. Najlepsze jest to, że twórca treści TikTok, który otrzymuje prezenty, może je wymienić, jeśli ma wystarczającą liczbę prezentów i diamentów, i zamienić je na prawdziwe pieniądze. Możesz zebrać diamenty o wartości 5 centów. Każdy diament reprezentuje 50% wartości monet. To bez wątpienia najlepszy sposób na zarabianie pieniędzy na TikToku.

Dobrą wiadomością jest to, że możesz również zdobyć darmowe monety, a my mamy świetny artykuł, który zapewnia dostęp do darmowych monet. Przeczytaj nasz artykuł o tym, jak zdobyć darmowe monety TikTok. Teraz, gdy masz małe pojęcie o tym, jak działają monety TikTok, zobaczmy, jak kupić monety TikTok, aby lepiej zrozumieć ten pomysł.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad