Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak mogę ulepszyć mój kanał YouTube?

Jeśli chcesz ponownie użyć swojego kanału YouTube, aby go ulepszyć, pobrać zawartość, zatrzymać przesyłane filmy lub z jakiegokolwiek powodu; Mais vous ne disponz pas des identificants necessaires pour enter, il est essential que vous procédiez au rétablissement de votre compte dans les plus Brefs délais .

Dlatego à partir des moyens suivants et bien, en fonction de l’état dans lequel vous vous trouvez; Nous vous disons ce que vous devez faire dans ces sistemas:

Interakcja z publicznością

Film to sposób przekazywania treści, a komentarze to miejsce dyskusji. Dzięki nim widzowie mogą o coś zapytać, pochwalić lub wskazać błędy. Jeśli pojawiają się uwagi, warto na nie odpowiedzieć. To pokazuje, że szanujesz opinie swoich widzów, że chcesz się z nimi komunikować, że chcesz z nimi rozmawiać – wszystko po to, aby kanał był lepszy, a treści ciekawsze. Cóż, chyba robisz filmy głównie dla publiczności, prawda?

Opłaca się nie wdawać w niepotrzebne kłótnie ani nie ulegać emocjom, gdy w komentarzach pojawiają się hejterzy. YouTube ma magiczną i niesamowitą funkcję o nazwie Shadowban. Zablokowanie użytkownika w ten sposób oznacza, że ​​tylko on widzi jego komentarz i tak naprawdę nie wie, że jego komentarze nie są widoczne dla innych widzów.

Usuń konto YouTube

OK. Powiedzmy, że przespałeś się z tą decyzją, wiesz co się wydarzy i nie zmienisz zdania. Usunięcie profilu na YouTube jest wbrew pozorom bardzo proste. Warto zaznaczyć, że usunięcie konta jest możliwe tylko z poziomu komputera.

Wcześniej YouTube nie udostępniał takiej funkcji w mobilnych wersjach serwisu. A więc w kolejności:

Czy udostępnianie filmów z YouTube na blogu jest legalne?

Niektórym może się wydawać oczywiste, że kiedy udostępniam film, umieszczam link lub korzystam z dostępnej opcji „wstaw”, działam zgodnie z prawem. Film jest odtwarzany w mojej witrynie, ale w oknie YouTube. Nie ma wątpliwości co do autorstwa, wyświetlenia są rozliczane z autorem itp.

Inni uważają, że jeśli ktoś udostępni mój film na swojej stronie bez mojej wiedzy i zgody, to narusza moje prawa autorskie. Treść jest przedstawiona w taki sposób, że naprawdę nie widać różnicy, czy film jest na moim kanale, czy na czyimś blogu, a udostępniający zyskuje, bo dostaje ciekawe treści kosztem mojej pracy.

Ale nie przesadzaj ze słowami kluczowymi, używaj ich tylko wtedy, gdy mają sens i pasują do treści wideo.

3. Grupa docelowa

Dowiedz się, czego oczekuje Twoja grupa docelowa, po jakie filmy są przeznaczone do zapytania. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z kanałem YouTube, najprostszym sposobem jest sprawdzenie kanałów konkurencji lub innych twórców z Twojej branży. Zobacz, które filmy mają najwięcej wyświetleń i zaangażuj odbiorców. Jeśli masz już doświadczenie ze swoim kanałem, YT Analytics dostarcza wielu przydatnych informacji, takich jak: dane demograficzne, lokalizacja, źródło itp.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad