Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak nazywa się wyścig, aby być wpływowym na YouTube?

Jakiś czas temu YouTube wprowadził transmisje mobilne, ale tylko dla kont z 10 000 subskrybentów. Wiadomo, że takie konta będą miały największą liczbę widzów, ale nie była to dobra wiadomość dla zwykłych użytkowników.

Wygląda na to, że YouTube zdał sobie z tego sprawę i od dziś możesz transmitować na żywo z kont, które mają co najmniej 1000 subskrybentów. Okazuje się, że wymagania zostały zmniejszone dziesięciokrotnie i od teraz więcej użytkowników może korzystać z tej funkcji. Być może to też test, aby już niedługo każdy użytkownik mógł prowadzić własną transmisję bezpośrednio ze swojego smartfona.

Podobieństwa

Zarówno Joe Biden, jak i Bernie Sanders uważają, że zmiana klimatu jest zagrożeniem egzystencjalnym, że Stany Zjednoczone powinny natychmiast powrócić do porozumienia paryskiego, a pracownicy spalający paliwa kopalne (węgiel, ropę naftową) i gaz) potrzebują pomocy w zamknięciu pracy. Tutaj podobieństwa się kończą. Sanders chce całkowicie zrezygnować z paliw kopalnych w energetyce i transporcie w ciągu 10 lat. Tymczasem Biden uważa, że ​​tradycyjne źródła energii, takie jak gaz ziemny, nadal odgrywają ważną rolę w promowaniu energii odnawialnej.

Perzyński: Jakiej polityki klimatycznej chcą Demokraci, a co z Trumpem?

WSCHODZĄCE GWIAZDY

To jest lista z największą liczbą autorów całego rankingu, ponieważ ci autorzy pozwalają mi korzystać z danych partnerów w znacznie mniejszym stopniu i ufają mojemu oku, aby znaleźć więcej talentów. W tym roku zmieniłem zasady wystawiania awansowanych zawodniczek, po części ze względu na przypadek Ani Makowskiej. Dwa lata temu była wschodzącą gwiazdą, rok temu została całkowicie pominięta, aw tym roku powędrowała prosto do złota. Zrozumiałam, że rok to za mało, by prosić wschodzące gwiazdy o rozwinięcie skrzydeł i wspięcie się do pierwszej 30 influencerów. I przez ostatnie 6 lat trzymałem się zasady, że wschodzącą gwiazdą można być tylko raz. Błąd. Na tegorocznej liście znalazło się kilku debiutantów i tyle samo co w zeszłym roku. Warto mieć oko na każdą osobę, którą zobaczysz poniżej, ponieważ nie ma tu przypadkowych autorów.

I to było to. Na serio.

Fabuła nie jest ani oryginalna, ani zaskakująca. Główny bohater, Kuba (Tomasz Włosok), stracił rodziców i mieszka z ciotką (w tej roli Katarzyna Figura. W obsadzie nie brakuje gwiazd) i pracuje jako sklepikarz. Potrzebuje pieniędzy na operację młodszej siostry, ale w domu brakuje jej pieniędzy. Aby zdobyć niezbędne środki finansowe, startuje w nielegalnych wyścigach. Spotyka na nich ludzi z podziemi i zaczyna jeździć na specjalnym rowerze, na którym ekipa Wilków „poluje” na jeźdźców. W grze chodzi nie tylko o duże pieniądze, ale także o życie. Tym bardziej, że główna bohaterka i jej przyjaciele wpadają w zasadzkę wpływowego biznesmena Jarosza (w tej roli Cezary Pazura) i jego asystenta Kło (Mikołaj Roznerski). W pewnym momencie sprawy komplikuje jeszcze bardziej uczucie, które zrodziło się między bohaterem a jedną z uczestniczek…

Kobiety w świecie kryptografii

Chociaż co roku kobiet jest więcej Branża zainteresowana kryptowalutami pozostaje zdominowana przez mężczyzn. Widać to między innymi po tym, kto inwestuje w kryptowaluty (w Bitcoinie kobiety stanowią około 15%, w Ethereum 12%). Zdaniem części ekspertów wynika to z mniejszej skłonności do podejmowania ryzyka.

Poniżej wymieniono dziesięć wpływowych kobiet związanych z kryptowalutą i blockchainem, które udowodniły, że płeć piękna może odnieść sukces w świecie zasobów cyfrowych.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad