Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Jak nazywa się YouTube, która nie zawiera reklam?

Zacznijmy od małego zamówienia. Jak wspomniano wcześniej, istnieją rodzaje reklam, których nie można pominąć. Obejmuje to reklamy znane jako reklamy w przerywniku.

Mikrospoty to krótkie reklamy trwające do sześciu sekund. Charakteryzują się tym, że pojawiają się przed, w trakcie lub po obejrzeniu filmu na YouTube. Jest to jeden z najbardziej wymagających formatów reklamowych do przygotowania. Masz sześć sekund na dostarczenie wiadomości, która zostanie zapamiętana. Odbojnik można wykorzystać do wyróżnienia większego materiału reklamowego. Bardzo dobrze sprawdzi się również, jeśli tworzysz sekwencyjne reklamy na YouTube. W przypadku tego formatu reklamy płacisz tylko za wyświetlenia, ustalając z góry docelowy CPM.

Gdzie kupić telefon – w sklepie czy u operatora?

Kolejnym ważnym pytaniem, na które należy odpowiedzieć, jest zakup sprzętu. Jeśli chcesz kupić smartfon od operatora, jedynym rozwiązaniem jest wykupienie u niego długoterminowego abonamentu. W zamian otrzymujesz urządzenie, którego cena jest wliczona w tzw. koszty abonamentu. Czasami takie ruchy są korzystne. Jednak takie rozwiązania są często ogólnie droższe. Jeśli nie chcesz smartfona lub chcesz go kupić na wolnym rynku, masz wszystkie opcje. Przede wszystkim nie ma potrzeby zawierania długoterminowej umowy z operatorem. Możesz więc zdecydować się na ofertę na kartę lub stałą umowę abonamentową.

W niektórych sytuacjach smartfony kupowane na wolnym rynku są często tańsze niż smartfony kupowane u operatorów bezprzewodowych.

NewPipe – jak zainstalować?

Pamiętaj, że korzystając z NewPipe nie dajesz pieniędzy swoim ulubionym twórcom za ich filmy. Twórcy YouTube zarabiają, umożliwiając widzom oglądanie reklam. Wspieraj Stwórcę.

  1. Pobierz NewPipe, klikając tutaj.
  2. Otrzymujesz ostrzeżenie „Pliki tego typu mogą uszkodzić twoje urządzenie. Czy mimo to chcesz zainstalować plik?”. Kliknij OK.
  3. Kliknij Otwórz.
  4. Komunikat „Ze względów bezpieczeństwa Twój telefon nie może zainstalować nieznanych aplikacji z tego źródła”. Kliknij w Ustawieniach.
  5. Aktywuj Aktywuj z tego źródła.
  6. Kliknij strzałkę w prawym górnym rogu.
  7. Otwórz NewPipe.

Pobieranie Subskrypcje, listy odtwarzania i historie YouTube

Większość z was prawdopodobnie zgromadziła wiele subskrypcji lub list odtwarzania, bez których trudno byłoby im żyć. Na szczęście YouTube umożliwia eksportowanie danych, a FreeTube umożliwia importowanie je

SkyTube

Kolejnym rozwiązaniem, które staje się coraz bardziej popularne, jest SkyTube Rozszerzenie działa na tej samej zasadzie co New Pipe – musimy więc spodziewać się, że nie będziemy się tu logować naszymi danymi z YouTube’a Plusy to m.in. opcja importu subskrypcji do naszej aplikacji.

Jednak zarówno New Pipe, jak i SkyTube nie należą do aplikacji tak zaawansowanych i skutecznych jak Vanced – niestety najwięcej funkcjonalności oferowała wycofana usługa. Jak mówi przysłowie: jeśli nie masz tego, co lubisz, lubisz to, co masz 😉

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad